LoL Wild Rift – Jinx Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Jinx Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Jinx ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Jinx isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Jinx Hikayesi

Kafadan kontak ve aklına eseni yapan Zaun’lu suçlu Jinx, sonuçlarına hiç aldırmadan ortalığı karıştırmak için yaşıyor. Elinin altındaki sayısız ölümcül silahla en büyük gümbürtüleri çıkarıp en parlak patlamalara sebep oluyor ve ardında daima kargaşa ve telaş bırakıyor. Jinx can sıkıntısından tiksiniyor ve adım attığı her yere neşeyle kendi karmaşa ve curcuna imzasını atıyor.

  • ROL: NİŞANCI
  • ZORLUK SEVİYESİ: ORTA

LoL Wild Rift – Jinx Yetenekleri

LoL Wild Rift - Jinx Yetenekleri
LoL Wild Rift – Jinx Yetenekleri

LoL Wild Rift Jinx Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Jinx ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: AY ÇOK HEYECANLI!

Jinx bir rakip şampiyonun katledilmesine, destansı canavarın kesilmesine veya yapının yıkılmasına yardım ettiğinde büyük bir hareket hızı ve saldırı hızı artışı kazanır.

1: DEĞİŞTİR!

Jinx makinelisi Dan Dan ve roketatarı Kılçık arasında geçiş yaparak normal saldırılarına farklı özellikler kazandırır. Dan Dan’la yapılan saldırılar saldırı hızı sağlarken, Kılçık’la yapılan saldırılar alan etkili hasar verir, menzil artışı sağlar ve mana tüketir.

2: CIZZT!

Jinx şok tabancası Cızbız’ı kullanarak isabet ettiği ilk rakip şampiyona hasar veren, onu yavaşlatan ve açığa çıkaran bir elektrik patlaması gönderir.

3: PATLANGAÇ!

Jinx’in bir hat üzerinde attığı bombalı kapanlar 5 saniye sonra patlayarak rakipleri ateşe verir. Patlangaçlar, üzerlerinden geçen rakip şampiyonları ısırarak yere sabitler.

ULTİ: MANYAK GÜÇLÜ ÖLÜM ROKETİ!

Jinx’in ateşlediği süper roket, harita boyunca yol alırken hasar elde eder. Roket bir rakip şampiyona çarptığında patlayarak ona ve çevredeki rakiplere eksik canlarına bağlı olarak hasar verir.

LoL Wild Rift – Jinx Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Jinx Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Jinx Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Jinx Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. DELİFİŞEK, JINX
  2. SUÇ ŞEHRİ JINX
  3. ZOMBİ AVCISI JINX

LoL Wild Rift – Jinx Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Jinx Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Jinx – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Jinx ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

14
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.