LoL Wild Rift – Lee Sin Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Lee Sin Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Lee Sin ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Lee Sin isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Lee Sin Hikayesi

Ionia’nın kadim dövüş sanatı ustalarından Lee Sin, her tür zorluğu ejderha ruhunun özüyle aşan, ilkeli bir dövüşçü. Yıllar önce görüş yeteneğini kaybetmesine rağmen bu savaşçı keşiş; hayatını, topraklarının kutsal dengesini bozmaya yeltenenlere karşı ülkesini korumaya adamış. Dünya işlerini bir kenara bırakıp sükunete ağırlık veren tavrını hafife alan hasımları ise Lee Sin’in dillere destan, yanan yumruklarının ve alevli döner tekmelerinin tadına bakmaya mahkûm.

  • ROL: DÖVÜŞÇÜ / SUİKASTÇI
  • ZORLUK SEVİYESİ: Orta

LoL Wild Rift – Lee Sin Yetenekleri

LoL Wild Rift - Lee Sin Yetenekleri
LoL Wild Rift – Lee Sin Yetenekleri

LoL Wild Rift Lee Sin Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Lee Sin ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: ARTÇI RÜZGÂR

Lee Sin’in bir yetenek kullandıktan sonraki 2 normal saldırısı, saldırı hızı kazandırır ve enerji iade eder.

1: SES DALGASI / TİTREŞİM DARBESİ

Ses Dalgası: Lee Sin’in rakiplerinin yerini tespit etmek için yolladığı ses dalgası, isabet ettiği ilk rakibe fiziksel hasar verir. Ses Dalgası bir rakibe isabet ederse Lee Sin sonraki 3 saniye boyunca Titreşim Darbesi’ni kullanabilir. Titreşim Darbesi: Lee Sin, Ses Dalgası’nın isabet ettiği rakibin üstüne atılıp rakibin eksik can miktarına bağlı olarak fiziksel hasar verir.

2: KORUMA GÜDÜSÜ

Lee Sin hedef konuma atılır ve etrafında bir rakip şampiyon veya canavar varsa, kendisini hasardan korur. Lee Sin, Koruma Güdüsü’nü kullandıktan sonraki birkaç saniye boyunca Demir İrade kullanabilir. Demir İrade: Lee Sin’in bir sonraki saldırısı ilave büyü hasarı verir ve hem can çalma hem de can emme kazanır.

3: FIRTINA / SAKATLA

Fırtına: Lee Sin yere vurarak büyü hasarı veren ve isabet ettiği her birimi açığa çıkaran bir şok dalgası oluşturur. Fırtına bir rakibe isabet ederse, Lee Sin sonraki 3 saniye boyunca Sakatla yeteneğini kullanabilir. Sakatla: Lee Sin, Fırtına’dan hasar alan yakındaki rakipleri sakatlayarak hareket hızlarını 4 saniyeliğine azaltır. Hareket hızı süre boyunca zamanla normale döner.

ULTİ: EJDERHANIN GAZABI

Lee Sin güçlü bir döner tekmeyle hedefini geri savurarak hedefe ve onun çarptığı tüm rakiplere fiziksel hasar verir. Hedefin çarptığı rakipler de kısa süreliğine havaya savrulur.

LoL Wild Rift – Lee Sin Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Lee Sin Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Lee Sin Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Lee Sin Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. KÖR KEŞİŞ, LEE SIN
  2. KÖR KEŞİŞ, LEE SIN
  3. MUAY THAI LEE SIN

LoL Wild Rift – Lee Sin Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Lee Sin Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Lee Sin – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Lee Sin ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.