LoL Wild Rift – LUX Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – LUX  Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift LUX ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan LUX isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – LUX Hikayesi

Luxanna Crownguard, büyü yeteneklerine korku ve şüpheyle yaklaşılan ve içine kapalı bir ülke olan Demacia’dan geliyor. Işığı kendi iradesiyle şekillendirebilen Lux, fark edilmekten ve sürgüne gönderilmekten korkarak büyüdü ve ailesinin soylu statüsünü koruyabilmesi için gücünü saklamak zorunda kaldı. Yine de iyimserliği ve dayanıklılığı ona kendine has yeteneklerini benimseme imkânı tanıdı ve artık bu gücünü gizliden gizliye anavatanına hizmet etmek için kullanıyor.

  • ROL: BÜYÜCÜ / DESTEK
  • ZORLUK SEVİYESİ: Düşük

LoL Wild Rift – LUX Yetenekleri

LoL Wild Rift - LUX Yetenekleri
LoL Wild Rift – LUX Yetenekleri

LoL Wild Rift LUX Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. LUX ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: AYDINLANMA

Lux’ın hasar veren yetenekleri 5 saniyeliğine hedefi enerjiyle yükler. Lux’ın bir sonraki saldırısı enerjiyi ateşler ve Lux’ın seviyesine bağlı olarak ilave büyü hasarı verir.

1: IŞIK BAĞI

Lux en fazla iki rakip birimini bağlayan ve onlara hasar veren bir ışık küresi gönderir.

2: PRİZMATİK BARİYER

Lux değneğini fırlatır ve dokunduğu bütün takım arkadaşlarının etrafındaki ışığı bükerek onları rakip hasarından korur.

3: IŞIK PATLAMASI

Belli bir bölgeye, yakındaki rakipleri yavaşlatan tuhaf bir ışık gönderir. Lux ışığın patlamasını sağlayarak etki alanındaki rakiplere hasar verebilir.

ULTİ: SON PARILTI

Lux enerji topladıktan sonra, etki alanında yakalanan bütün rakiplere hasar veren bir ışık huzmesi yollar. Bu, ayrıca Lux’ın pasif yeteneğini de tetikleyerek Aydınlanma zayıflatmasının süresini de yeniler.

LoL Wild Rift – LUX Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - LUX Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – LUX Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – LUX Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. IŞIK LEYDİSİ, LUX
  2. TATLI CADI LUX
  3. BÜYÜ HIRSIZI LUX

LoL Wild Rift – LUX Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – LUX Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. LUX – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – LUX ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.