LoL Wild Rift – Malphite Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Malphite Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Malphite ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Malphite isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Malphite Hikayesi

Yaşayan taştan devasa yaratık Malphite, karmaşanın hâkim olduğu bir dünyaya kutlu düzen getirmek için mücadele veriyor. Yektaş adı verilen uhrevi anıtın hizmetinde bir taş parçası olarak dünyaya gelen bu varlık, olağanüstü element gücünü atasını korumak için kullansa da sonunda hüsrana uğramıştı. Sonradan gelen yıkımdan tek başına kurtulan Malphite, artık bir yandan Runeterra’nın yumuşak ahalisine ve gelgitli ruh hallerine katlanırken bir yandan da türünün son örneğine yaraşır bir vazife arıyor.

  • ROL: TANK
  • ZORLUK SEVİYESİ: Düşük

LoL Wild Rift – Malphite Yetenekleri

LoL Wild Rift - Malphite Yetenekleri
LoL Wild Rift – Malphite Yetenekleri

LoL Wild Rift Malphite Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Malphite ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: GRANİT KALKAN

Malphite azami canının en fazla %10’una eşdeğer miktarda hasar soğuran bir kaya katmanıyla korunur. Malphite 8 saniyeliğine saldırılardan isabet almadıysa, bu etki yenilenir.

1: SİSMİK PARÇA

Malphite, ilkel element büyüsünü kullanarak rakibine yerden bir kaya parçası gönderir. Parça rakibe çarptığında hasar vererek 3 saniye boyunca hedeften hareket hızı çalar.

2: GÖK GÜRÜLTÜSÜ

Malphite pasif olarak zırh kazanır. Malphite Gök Gürültüsü kullandığında, gerçekleştirdiği muazzam saldırı bir ses patlamasına sebep olur. Sonraki birkaç saniye boyunca gerçekleştirdiği saldırılar, şampiyonun önünde artçı şoklar gerçekleştirir.

3: YERİ SARS

Malphite’ın yere vurarak gönderdiği şok dalgası, zırhına bağlı olarak büyü hasarı verir ve rakiplerin saldırı hızını kısa süreliğine azaltır.

ULTİ: ÖNLENEMEZ GÜÇ

Malphite belli bir konuma hiddetle hücum ederek rakiplere hasar verir ve onları havaya savurur.

LoL Wild Rift – Malphite Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Malphite Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Malphite Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Malphite Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. YEKTAŞ’TAN KOPAN PARÇA, MALPHITE
  2. BUZDEVİ MALPHITE
  3. GÜLLECİ MALPHITE

LoL Wild Rift – Malphite Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Malphite Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Malphite – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Malphite ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

11
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.