LoL Wild Rift – Master Yi Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Master Yi  Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Master Yi ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Master Yi isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Master Yi Hikayesi

Master Yi düşünceleri ve hareketleri neredeyse tek bir varlığa dönüşebilsin diye vücudunu geliştirip zihnini keskinleştirdi. Şiddete yalnızca en son çare olarak başvursa da kılıcının zarafeti ve hızı çözüme her zaman seri şekilde ulaşmasını sağlıyor. Ionia’nın Wuju sanatının yaşayan son temsilcilerinden olan Yi, hayatını halkının mirasını yaşatmaya adamış ve Yedili Sezgi Merceği’yle muhtemel çıraklarını tartarak aralarından kimin eğitimi en çok hak ettiğini belirlemeye çalışıyor.

  • ROL: SUİKASTÇI / DÖVÜŞÇÜ
  • ZORLUK SEVİYESİ: Düşük

LoL Wild Rift – Master Yi Yetenekleri

LoL Wild Rift - Master Yi Yetenekleri
LoL Wild Rift – Master Yi Yetenekleri

LoL Wild Rift Master Yi Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Master Yi ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: ÇİFT SALDIRI

Master Yi art arda gerçekleştirdiği her birkaç normal saldırıda bir iki kere vurur.

1: ALFA VURUŞU

Master Yi savaş alanına gözle görülmeyecek bir hızla ışınlanarak, yoluna çıkan birden fazla birime fiziksel hasar verir ve bu esnada hedef alınamaz hale gelir. Alfa Vuruşu kritik vuruş gerçekleştirebilir ve canavarlara ilave fiziksel hasar verir. Normal saldırılar Alfa Vuruşu’nun bekleme süresini azaltır.

2: MEDİTASYON

Master Yi zihnen odaklanarak bedenini dinçleştirir ve can yenilerken, kısa süreliğine daha az hasar alır.

3: WUJU STİLİ

Normal saldırılara ilave gerçek hasar ekler.

ULTİ: GÖZÜKARA

Master Yi eşi benzeri olmayan bir çevikliğe kavuşur; hareket hızı ve saldırı hızı geçici olarak artar ve tüm yavaşlatma etkilerine karşı bağışıklık kazanır. Yetenek etkinken şampiyon katletmek veya asist almak Gözükara’nın süresini uzatır. Katletme veya asist halinde, diğer yeteneklerinin bekleme süresini pasif olarak azaltır.

LoL Wild Rift – Master Yi Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Master Yi Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Master Yi Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Master Yi Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. WUJU ÜSTADI, MASTER YI
  2. SUİKASTÇI MASTER YI
  3. SONSUZ KILIÇ YI

LoL Wild Rift – Master Yi Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Master Yi Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Master Yi – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Master Yi ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.