LoL Wild Rift – Miss Fortune Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Miss Fortune  Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Miss Fortune ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Miss Fortune isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Miss Fortune Hikayesi

LoL Wild Rift - Miss Fortune Hikayesi
LoL Wild Rift – Miss Fortune Hikayesi

Güzelliğiyle gözlere bayram ettiren, acımasızlığıyla yüreklere dehşet salan Bilgewater’lı kaptan Sarah Fortune, yaşadığı liman şehrinin pişkin suçlularıyla tezat bir tablo çiziyor. Çocukluğunda yağmacı kral Gangplank’in ailesini katlettiğine tanık oldu ve yıllar sonra kralın gemisini havaya uçurarak gaddarca intikam almayı bildi. Onu hafife alanların, karşılarında kurnaz ve sağı solu belli olmayan bir hasım… ve muhtemelen karınlarında bir iki kurşun bulacağı kesin.

  • ROL: NİŞANCI / BÜYÜCÜ
  • ZORLUK SEVİYESİ: Düşük

LoL Wild Rift – Miss Fortune Yetenekleri

LoL Wild Rift - Miss Fortune Yetenekleri
LoL Wild Rift – Miss Fortune Yetenekleri

LoL Wild Rift Miss Fortune Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Miss Fortune ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: ŞIPSEVDİ

Miss Fortune yeni bir hedefe normal saldırı yaptığında ilave fiziksel hasar verir.

1: ÇİFTE VURUŞ

Miss Fortune bir rakibe hasar veren ve onun arkasındaki hedefe kritik vuruş yapan bir atış yapar. İsabet etkilerini uygular.

2: CAKA

Miss Fortune saldırıya uğramadığı sürece pasif olarak hareket hızı kazanır. Bu yetenek etkinleştirildiğinde kısa süreliğine ilave saldırı hızı sağlar. Yetenek bekleme süresindeyken gerçekleştirilen Şıpsevdi, Caka’nın kalan bekleme süresini azaltır.

3: KURŞUN YAĞMURU

Miss Fortune kurşun yağdırdığı belli bir alanı açığa çıkarır, rakiplerine dalga dalga hasar verir ve onları yavaşlatır.

ULTİ: MERMİ MANYAĞI

Miss Fortune, ilerledikçe genişleyen bir yaylım ateşine başlar ve rakiplerine yüksek miktarda hasar verir. Her Mermi Manyağı dalgası kritik vuruş yapabilir.

LoL Wild Rift – Miss Fortune Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Miss Fortune Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. ÖDÜL AVCISI, MISS FORTUNE
  2.  KOVBOY DİLBERİ MISS FORTUNE
  3. KAPTAN FORTUNE

LoL Wild Rift – Miss Fortune Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Miss Fortune Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Miss Fortune – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Miss Fortune ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

14
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.