Kapat

LoL: Wild Rift Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Anasayfa
Oyun Haberleri LoL: Wild Rift Mobile Ne Zaman Çıkacak?
League of Lgeneds Wild Rift Mobile Çıkış Tarihi

LoL Wild Rift Mobile oyunu League of Legends oyununun resmi mobil versiyonu olacak Android ve İOS platformlar için oyun ne zaman çıkacak ve nasıl olacak gibi bir çok bilgiye burada yer vereceğiz.

Leauge of Legends Wild Rift adıyla mobil cihazlara çıkacak oyun bizlere yıl dönümü kutlamaları sırasında duyurulmuştu. Bir çok online ve popüler oyunların mobil versiyonlarının çıkmasından sonra League of Legends kendi geliştirdiği Wild Rift versiyonu ile bomba etkisi yaratacak.

Oyunu bilgisayarda oynarken yaptığımız beceri ve refleks gerektiren hareketleri LoL Mobile versiyonunda uygulayabileceğimiz kalitede bir oyun bizleri bekliyor.

LoL: Wild Rift Mobile Oyunundaki grafikler, haritalar, şampiyonlar ve eşyalar bire bir League of Legends bilgisayar sürümünde’kilerle aynı olacak.

League of Legends Wild Rift oyunu geliştirilirken mobil cihazlara ve konsollara uyum sağlayabilecek bir sistemde özel olarak geliştirildi. Belkide oyunun gerçek sürümünde oynamadığınız karakterleri mobil sürümünde sevip oynayacaksınız.

Oyunda maininizi ve en sevdiğiniz şampiyonu yorum olarak yazabilir ve yeni çıkacak LoL Mobile oyunu hakkındaki fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

League of Legends Wild Rift Mobile oyununa başladığınız zaman oyun içerisinde kullanabileceğiniz 40 tanıdık şampiyon olacak. Diğer şampiyonlar gelecek güncellemeler ile eklenmeye devam edilecek.

League of Legends Wild Rift Mobile Çıkış Tarihi

League of Legends Wild Rift mobile hakkında daha detaylı bilgiler sitemize güncel olarak eklenmeye devam edecek, oyunun çıkış tarihi aşağıdan güncel olarak bulabilirsiniz.

LoL: Wild Rift Mobile Çıkış Tarihi tam olarak açıklanmadı fakat 2020 yılının ortalarına doğru oyun tüm dünyada resmi olarak çıkmış olacak.

League of Legends: Wild Rift

İlk olarak Çin sürümü beta olarak çıkacak ve sonrasında bazı ülkelerde oyunu deneme fırsatı bulabileceksiniz. League of Legends Wild Rift hakkında gelişmeler ve merak ettiğiniz soruların cevaplarını sitemizden bulabilirsiniz.

10 0 0 6 6 5

“LoL: Wild Rift Mobile Ne Zaman Çıkacak?” üzerine 16 yorum

  1. Timur says:
  2. justin says:
  3. İlyas says:
  4. Mustafa says:
  5. hakankync says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir