LoL Wild Rift – Nami Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Nami Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Nami ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Nami isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Nami Hikayesi

Denizlerden gelen inatçı ve genç bir vastaya olan Nami, Targon’lularla aralarındaki kadim akdin geçersiz kılınmasından beri dalgaları geride bırakarak kuru topraklara seyahat eden ilk Marai kabilesi üyesi. O, başka hiçbir seçeneği olmadığından halkının güvenliğini sağlayacak kutsal ayini gerçekleştirme görevini tek başına üstlendi. Nami yeni çağın kargaşasının ortasındaki belirsiz bir geleceğe doğru cesurca ve kararlılıkla ilerlerken, Dalga Çağıran asasıyla okyanusların gücünü kullanıyor.

  • ROL: DESTEK / BÜYÜCÜ
  • ZORLUK SEVİYESİ: Orta

LoL Wild Rift – Nami Yetenekleri

LoL Wild Rift - Nami Yetenekleri
LoL Wild Rift – Nami Yetenekleri

LoL Wild Rift Nami Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Nami ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: VAHŞİ DALGALAR

Nami’nin yeteneklerinin isabet ettiği takım arkadaşları, kısa süreliğine hareket hızı kazanır.

1: SUYA HAPİS

Hedef bölgeye fırlattığı kabarcık, isabet ettiği tüm hedeflerin hasar alıp sersemlemesine yol açar.

2: MED CEZİR

Ortaya çıkardığı akıntı takım arkadaşlarıyla rakip şampiyonlar arasında sekerken takım arkadaşlarını iyileştirir, rakip şampiyonlara hasar verir.

3: DALGA ÇAĞIRAN’IN HEDİYESİ

Bir takım arkadaşını kısa süreliğine güçlendirerek onun normal saldırılarının ilave büyü hasarı vermesini ve hedefi yavaşlatmasını sağlar.

ULTİ: GELGİT DALGASI

Çağırdığı devasa Gelgit Dalgası rakipleri havaya savurur ve yavaşlatır. Dalgaya kapılan takım arkadaşlarının üzerindeki Vahşi Dalgalar etkisi ikiye katlanır.

LoL Wild Rift – Nami Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Nami Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Nami Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Nami Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. DALGA ÇAĞIRAN, NAMI
  2. MANATİ NAMI
  3. IRMAK RUHU NAMI

LoL Wild Rift – Nami Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Nami Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Nami – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Nami ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

9
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.