LoL Wild Rift – Nasus Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Nasus  Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Nasus ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alanNasus isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Nasus Hikayesi

Nasus, antik Shurima’dan gelen çakal başlı Yükselmiş bir varlık. Çöl halkları tarafından yarı tanrı olarak kabul edilen bir kahraman. Keskin zekâya sahip olan bu kahraman, bilginin muhafızı olmuştu ve eşi benzeri olmayan bir taktik ustasıydı. Onun bilge önderliğinde antik Shurima İmparatorluğu yüzyıllar boyunca yükselmişti. İmparatorluğun çöküşünün ardından, kendini sürgüne mahkum etti ve bir efsane olmaya yüz tuttu. Antik Shurima kentinin tekrar yükselmesinin ardından, bir daha çökmesine izin vermemek için geri döndü.

  • ROL: DÖVÜŞÇÜ / TANK
  • ZORLUK SEVİYESİ: Düşük

LoL Wild Rift – Nasus Yetenekleri

LoL Wild Rift - Nasus Yetenekleri
LoL Wild Rift – Nasus Yetenekleri

LoL Wild Rift Nasus Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Nasus ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: RUHYİYEN

İlave can çalma kazanır.

1: SÖMÜRÜ DARBESİ

Nasus rakibine vurarak hasar verir ve hedefin katledilmesi halinde sonraki Sömürü Darbesi kullanımlarının gücü artar.

2: ÇÜRÜ

Nasus bir rakip şampiyonu yaşlandırarak hedefin hareket ve saldırı hızını zamanla azaltır.

3: RUH ATEŞİ

Nasus bir bölgeye yolladığı ruh aleviyle alanın üstünde duran rakiplere hasar verir ve onların zırhını azaltır.

ULTİ: KUMLARIN HİDDETİ

Nasus yakınındaki rakipleri hırpalayan güçlü bir kum fırtınası çıkarır. Fırtına hiddetlendikçe Nasus fazladan can ve saldırı menzili kazanır, yakınındaki rakiplere hasar verir, Sömürü Darbesi’nin bekleme süresinde azalma kazanır ve etki süresi boyunca ilave zırh ve büyü direnci elde eder.

LoL Wild Rift – Nasus Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Nasus Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Nasus Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Nasus Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. KUMLARIN EFENDİSİ, NASUS
  2. DÜNYALAR YIKAN NASUS
  3. ARŞİDÜK NASUS

LoL Wild Rift – Nasus Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Nasus Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Nasus – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Nasus ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.