LoL Wild Rift – Olaf Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Olaf  Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Olaf ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Olaf isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Olaf Hikayesi

Durdurulamaz yıkım gücü, baltalı Olaf’ın tek istediği, savaşın ihtişamı içinde can vermek. Freljord’un acımasız Lokfar yarımadasından gelen bu savaşçı, bir keresinde huzur içinde can vereceğine dair bir kehanet aldı. Oysa bu korkaklara göre bir ölüm demekti ve halkının gözünde hakaretti. Hiddetinden güç aldığı ölüm arayışıyla dünyayı köşe bucak dolaştı, sayısız büyük savaşçı katledip nice destansı canavarı helak etti ama ona dur diyebilecek bir rakip bulamadı. Şimdilerde Kışın Pençesi’nin zalim bir fedaisi olarak gelecek savaşlarda kendi sonunu arıyor.

  • ROL: DÖVÜŞÇÜ
  • ZORLUK SEVİYESİ: Orta

LoL Wild Rift – Olaf Yetenekleri

LoL Wild Rift - Olaf Yetenekleri
LoL Wild Rift – Olaf Yetenekleri

LoL Wild Rift Olaf Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Olaf ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: BAŞIBOZUK HİDDETİ

Olaf’ın saldırı hızı, her eksik %1 Can başına %1 artar.

1: BALTA FIRLAT

Olaf’ın hedef konuma fırlattığı balta, deşip geçtiği rakiplere hasar vererek onların hareket hızını azaltır. Olaf baltasını yerden alırsa, bu yeteneğin bekleme süresi 4,5 saniye azalır.

2: HIRÇIN SALDIRI

Olaf saldırı hızı ve can çalma kazanır. Ayrıca eksik canına bağlı olarak tüm kaynaklardan elde ettiği iyileştirmeyi arttırır.

3: PERVASIZ VURUŞ

Olaf bir rakibin üstüne atılır ve öyle bir hışımla saldırır ki hedefine gerçek hasar verir. Olaf hedefi katledemezse, kendisi gerçek hasar alır.

ULTİ: RAGNAROK

Olaf engelleme etkilerine karşı geçici olarak bağışıklık kazanır.

LoL Wild Rift – Olaf Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Olaf Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Olaf Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Olaf Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. BAŞIBOZUK, OLAF
  2. BROLAF
  3. PENTAKILL OLAF

LoL Wild Rift – Olaf Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Olaf Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Olaf – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Olaf ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

14
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.