LoL Wild Rift – Orianna Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Orianna Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Orianna ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Oriannaisimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Orianna Hikayesi

Bir zamanlar et ve kemikten oluşan, meraklı bir kız olan Orianna artık tamamen çarklardan kurulu bir teknoloji harikası. Zaun’un aşağı bölgelerindeki bir kazanın ardından ölümcül bir hastalığın pençesine düştü ve iflas eden bedeninin parça parça hassas aletlerle değiştirilmesi gerekti. Ona arkadaşlık etmesi ve onu tehlikelerden koruması için kendi elleriyle inşa ettiği pirinç küresiyle birlikte Orianna, Piltover ve ötesindeki merak uyandırıcı şeyleri keşfetmeye hazır.

  • ROL: BÜYÜCÜ / DESTEK
  • ZORLUK SEVİYESİ: Orta

LoL Wild Rift – Orianna Yetenekleri

LoL Wild Rift - Orianna Yetenekleri
LoL Wild Rift – Orianna Yetenekleri

LoL Wild Rift Orianna Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Orianna ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİFİŞLEYEN DEMİR

Orianna’nın saldırıları fazladan büyü hasarı verir. Bu hasar, Orianna aynı hedefe saldırdıkça artar.

1KOMUT: SALDIR

Orianna, topuna verdiği emirle onun hedef konuma fırlamasını ve yoluna çıkan hedeflere büyü hasarı vermesini sağlar (çarptığı her hedefe bir öncekinden az hasar verir). Sonrasında top hedef konumda kalır.

2KOMUT: UYUMSUZLUK

Orianna, topuna verdiği emirle onun çevresine büyü hasarı veren bir enerji darbesi saçmasını sağlar. Bu darbe, ardında takım arkadaşlarını hızlandırırken rakipleri yavaşlatan bir alan bırakır.

3KOMUT: KORU

Orianna, topuna verdiği emirle onun bir takım arkadaşına yapışıp kalkan vermesini ve şampiyona giderken çarptığı her rakibe büyü hasarı vermesini sağlar. Top, yapıştığı şampiyona fazladan zırh ve büyü direnci sağlar.

ULTİKOMUT: ŞOK DALGASI

Orianna, topuna verdiği emirle onun kısa bir gecikmenin ardından büyü hasarı veren bir şok dalgası oluşturmasını ve yakındaki rakipleri kendisine doğru çekmesini sağlar.

LoL Wild Rift – Orianna Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Orianna Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Orianna Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Orianna Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. MEKANİK KIZ, ORIANNA
  2. SONSUZ KARANLIK ORIANNA
  3. GOTİK ORIANNA

LoL Wild Rift – Orianna Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Orianna Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Orianna – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Orianna ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.