LoL Wild Rift – Shyvana Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Shyvana Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Shyvana ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Shyvana isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Shyvana Hikayesi

Shyvana, kalbinde yanan rün parçasının büyüsünü taşıyan bir yaratık. Sık sık insansı bir şekle bürünse de gerçek biçimi olan korkunç bir ejderhaya dönüşerek alevden nefesiyle düşmanlarını küle çevirebiliyor. Tahtın vârisi Jarvan IV’ün hayatını kurtaran Shyvana, artık krallık muhafızlığı görevini huzursuzca yerine getirirken Demacia’nın şüpheci halkı tarafından kabul görmek için mücadele ediyor.

  • ROL: DÖVÜŞÇÜ / TANK
  • ZORLUK SEVİYESİ: Düşük

LoL Wild Rift – Shyvana Yetenekleri

LoL Wild Rift - Shyvana Yetenekleri
LoL Wild Rift – Shyvana Yetenekleri

LoL Wild Rift Shyvana Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Shyvana ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: EJDERKANININ HİDDETİ

Shyvana ejderlere ilave hasar verir. Bir element ejderini kesmek Shyvana Ejderha Biçimi’ndeyken yeteneklerini kalıcı olarak güçlendirir.

1: ÇİFTE ISIRIK

Shyvana bir sonraki saldırısında iki vuruş yapar. Normal saldırılar Çifte Isırık’ın bekleme süresini azaltır. Ejderha Biçimi: Çifte Isırık Shyvana’nın önündeki bütün birimleri biçer. Dağ Ejderi kesmek Ejderha Biçimi’ndeyken Çifte Isırık’ın rakipleri yavaşlatmasını sağlar.

2: ATEŞ BURGACI

Shyvana 3 saniyeliğine etrafını ateşle kuşatarak yakınındaki rakiplere saniye başı büyü hasarı verir ve daha hızlı hareket eder. Hareket hızı ilavesi yeteneğin süresi boyunca azalır. Normal saldırılar, Ateş Burgacı’nın süresini uzatır. Ejderha Biçimi: Ateş Burgacı büyür. Bulut Ejderi kesmek, Shyvana Ejderha Biçimi’ndeyken ona %25 İlave Hareket Hızı sağlar.

3: ALEVLİ NEFES

Shyvana’nın fırlattığı ateş topu, karşısına çıkan bütün rakiplere hasar verir ve hedefin üstünde köz oluşturarak onu 5 saniyeliğine işaretler. Shyvana’nın işaretli hedeflere yönelik normal saldırıları, isabet halinde hedeflerin azami canlarının belli bir yüzdesine eşdeğer hasar verir. Ejderha Biçimi: Alevli Nefes, isabet halinde veya hedef konumda patlayarak ilave hasar verir ve kısa süreliğine zemini kavurur. Alev Ejderi kesmek, Ejderha Biçimi’ndeyken işaretli rakiplere verilen hasarı gerçek hasara dönüştürür.

ULTİ: EJDERİN ÖFKESİ

Shyvana ejderhaya dönüşür ve hedef konuma uçar. Yoluna çıkan rakipler hasar alır ve hedef konuma doğru savrulur. Shyvana pasif olarak her saniye Hiddet kazanır ve normal saldırı yaptığında 2 Hiddet elde eder.

LoL Wild Rift – Shyvana Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Shyvana Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Shyvana Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Shyvana Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. EJDER KANI, SHYVANA
  2. BUZ EJDERİ SHYVANA
  3. SİYAHALEV SHYVANA

LoL Wild Rift – Shyvana Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Shyvana Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Shyvana – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Shyvana ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

20
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.