LoL Wild Rift – Sona Yetenekleri, Rehberi

 LoL Wild Rift – Sona Yetenekleri, Rehberi
Okunuyor LoL Wild Rift – Sona Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Sona ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Sona isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Sona Hikayesi

Sona, telli etwahl konusunda Demacia’nın en büyük virtüözü ve yalnızca zarif akorları ve renkli aryalarıyla kendini anlatıyor. Böylesine nazik halleri onu soyluların gözbebeği yapsa da bazı diğer insanlar büyülü melodilerinin gerçekten sihir yaydığından şüpheleniyor ve bu da Demacia’da hiç mi hiç tasvip edilmeyen bir durum. Yabancılara sesini çıkarmayan ama yakın dostları tarafından bir şekilde anlaşılan Sona, armonilerini yalnızca yaralı arkadaşlarının acısını dindirmek için değil, kendisinden şüphelenmeyen düşmanlarını ortadan kaldırmak için de kullanıyor.

  • ROL: DESTEK / BÜYÜCÜ
  • ZORLUK SEVİYESİ: Düşük

LoL Wild Rift – Sona Yetenekleri

LoL Wild Rift - Sona Yetenekleri
LoL Wild Rift – Sona Yetenekleri

LoL Wild Rift Sona Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Sona ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: BASKIN AKOR

Sona’nın 3 yetenek kullandıktan sonraki ilk saldırısı, ilave büyü hasarı verir ve bunun yanı sıra Sona’nın en son çaldığı şarkıya bağlı olarak ilave bir etki daha kazanır.

1: CESARET İLAHİSİ

Sona’nın çaldığı Cesaret İlahisi’nden çıkan ses okları, şampiyon ve canavarlar öncelikli olmak üzere yakındaki iki rakibe büyü hasarı verir. Sona’nın sahip olduğu geçici hare, bölge tarafından işaretlenen takım arkadaşlarının rakiplere yönelik bir sonraki saldırılarında ilave hasar vermelerini sağlar.

2: METANET ARYASI

Sona’nın çaldığı Metanet Aryası, etrafına koruyucu melodiler yayarak Sona ve yakınındaki yaralı bir takım arkadaşını iyileştirir. Sona’nın oluşturduğu geçici hare, bölge tarafından işaretlenen takım arkadaşlarına geçici bir kalkan verir.

3: SÜRAT ŞARKISI

Sona’nın çaldığı Sürat Şarkısı, yakınındaki takım arkadaşlarına ilave hareket hızı kazandırır. Sona’nın oluşturduğu geçici hare, bölge tarafından işaretlenen takım arkadaşlarına ilave hareket hızı sağlar.

ULTİ: KREŞENDO

Sona en güçlü akorunu basarak rakip şampiyonları sersemletir, dans etmeye zorlar ve onlara büyü hasarı verir. Yetenek seviyesi arttıkça Sona’nın temel yeteneklerinin taban bekleme süreleri azalır.

LoL Wild Rift – Sona Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Sona Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Sona Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Sona Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. MÜZİK DEHASI, SONA
  2. PENTAKILL SONA
  3. İLHAM PERİSİ SONA

LoL Wild Rift – Sona Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Sona Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Sona – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Sona ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın