LoL Wild Rift – Soraka Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Soraka Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Soraka ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Soraka isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Soraka Hikayesi

Targon Dağı’nın ötesindeki semavi boyutlardan gelen bir gezgin olan Soraka, ölümlü ırkları kendi şiddet içgüdülerinden korumak için ölümsüzlüğünü feda etti. Tanıştığı herkese insaf ve merhamet aşılamak en büyük isteği ve ona zarar vermeye çalışanları bile iyileştirmekten geri durmuyor. Soraka bu dünyada tanık olduğu bütün zorluklara rağmen, Runeterra insanlarının henüz gerçek potansiyellerine ulaşamadıklarını düşünüyor.

  • ROL: DESTEK / BÜYÜCÜ
  • ZORLUK SEVİYESİ: Düşük

LoL Wild Rift – Soraka Yetenekleri

LoL Wild Rift - Soraka Yetenekleri
LoL Wild Rift – Soraka Yetenekleri

LoL Wild Rift Soraka Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Soraka ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: KURTULUŞ

Soraka yakınındaki düşük canlı takım arkadaşlarına doğru daha hızlı koşar.

1: YILDIZ YAĞMURU

Gökten hedef konuma düşen yıldız büyü hasarı verir ve rakipleri yavaşlatır. Herhangi bir rakip şampiyon Yıldız Yağmuru’ndan isabet alırsa Soraka can yeniler.

2: ASTRAL İLHAM

Soraka kendi canının belli bir kısmını feda ederek bir takım arkadaşını iyileştirir.

3: EKİNOKS

Belli bir konumda oluşturduğu alanın içinde kalan bütün rakipleri susturur. Alan ortadan kaybolduğunda bölgenin içinde kalan rakipler sabitlenir.

ULTİ: DİLEK

Soraka takım arkadaşlarının yüreklerini umutla doldurarak kendisinin ve bütün takım arkadaşlarının canını yeniler.

LoL Wild Rift – Soraka Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Soraka Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Soraka Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Soraka Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. YILDIZ ÇOCUK, SORAKA
  2. MUZ GÜZELİ SORAKA
  3. ROBOTİK SORAKA

LoL Wild Rift – Soraka Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Soraka Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Soraka – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Soraka ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

18
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.