LoL Wild Rift – Tryndamare Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Tryndamare Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Tryndamare ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Tryndamare isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Tryndamare Hikayesi

Gücünü dizginlenemeyen hiddeti ve öfkesinden alan Tryndamere, bir defasında kendini gelecekteki daha da karanlık günlere hazırlamak için Freljord’u bir ucundan diğerine arşınlayarak kuzeyin en büyük savaşçılarına açık açık meydan okudu. Bu gazap dolu savaşçı uzun yıllar boyunca kabilesinin yok edilmesinin intikamını almaya çalışsa da kısa süre önce Avarosa savaş anası Ashe ile arkadaşlık kurarak onun halkı arasında kendine bir ev buldu. Neredeyse insanüstü seviyelerdeki efsanevi gücü ve dayanıklılığı, ona ve yeni dostlarına son derece zorlu düşmanlara karşı sayısız zafer kazandırdı.

  • ROL: DÖVÜŞÇÜ
  • ZORLUK SEVİYESİ: Düşük

LoL Wild Rift – Tryndamare Yetenekleri

LoL Wild Rift - Tryndamare Yetenekleri
LoL Wild Rift – Tryndamare Yetenekleri

LoL Wild Rift Tryndamare Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Tryndamare ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: SAVAŞ GAZABI

Tryndamere her saldırısı, kritik vuruşu ve son vuruşu başına Öfke kazanır. Öfke pasif olarak kritik vuruş ihtimalini arttırır ve Kan Hırsı yeteneği kullanılarak tüketilebilir.

1: KAN HIRSI

Tryndamere savaş ateşiyle coşar ve yaraları arttıkça sahip olduğu saldırı gücü de artar. Kan Hırsı yeteneğini kullanarak Öfke tüketip kendini iyileştirebilir.

2: ALAYCI NARA

Tryndamere, küçümseyen bir nara savurarak çevresindeki şampiyonların saldırı gücünü azaltır. Arkası Tryndamere’e dönük rakiplerin hareket hızı da azalır.

3: BİÇERDÖNER

Tryndamere hedef birime doğru ilerlerken önüne çıkan rakipleri biçerek onlara hasar verir.

ULTİ: ÖLÜMSÜZ HİDDET

Tryndamere’in savaş hırsı öylesine güçlenir ki ne kadar yara alırsa alsın katledilemez.

LoL Wild Rift – Tryndamare Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Tryndamare Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Tryndamare Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Tryndamare Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. BARBAR KRAL, TRYNDAMERE
  2. İBLİSKILIÇ TRYNDAMERE
  3. KRAL TRYNDAMERE

LoL Wild Rift – Tryndamare Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Tryndamare Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Tryndamare – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Tryndamare ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

11
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.