LoL Wild Rift “Varus” Build (Eşya Dizilimi) 2023 Haziran

 LoL Wild Rift “Varus” Build (Eşya Dizilimi) 2023 Haziran
Okunuyor LoL Wild Rift “Varus” Build (Eşya Dizilimi) 2023 Haziran

LoL Wild Rift – Varus Build (Eşya Dizilimi) 2023 Haziran sayesinde tüm okurlarımıza en doğru bilgileri en hızlı şekilde iletmeye devam ediyoruz. 2023 Haziran yılının bugününde olduğu gibi yılın son gününe kadar içeriği güncel tutarak yine işinize yarayacak bu bilgileri de sunmaya devam edeceğiz. Eğer cevaplanmamış ve kafanızı kurcalayan farklı sorularınız varsa aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

Varus, ölümcül bir okçu ve İonialı bir askerdir. Oyun içindeki özellikleri arasında hasar verme kabiliyeti, menzilli saldırılar yapabilmesi ve oklarını zehirleyebilmesi yer alır. Ayrıca, Q yeteneği ile tek hedefe yüksek hasar verirken, W yeteneği ile de yakındaki düşmanlara hasar verir. E yeteneği ile kazandığı pasif saldırı hızı ile rakiplerine üstünlük sağlar. Ulti yeteneği R ile rakiplerini kökleyerek hareketlerini engelleyebilir.

LoL Wild Rift – Varus Build (Eşya Dizilimi) için 2023 Haziran yılında da kullanabileceğiniz yeni düzeni anlatıyoruz. Rün ve şampiyonun yetenek sırasını öğrenin. League of Legends Wild Rift hakkında sizlere güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda Varus isimli şampiyon hakkında da detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

LoL Wild Rift – Varus Build

LoL Wild Rift – Varus Build olarak şampiyonu seçtikten sonra oynayacağınız koridora özel olarak hangi eşya dizilimi seçmeniz gerektiğini anlatacağız. 2023 Haziran yılında gelecek güncellemelerle birlikte League of Legends Varus aşağıda sizleri bekliyor.

LoL Wild Rift "Varus" Build (Eşya Dizilimi) 2023 Haziran
LoL Wild Rift “Varus” Build (Eşya Dizilimi) 2023 Haziran

Varus’un hikayesi, İonia’da başlar. Varus, işgalci Noxian ordusuna karşı mücadele eden bir İonialı askerdir. Ancak, Noxus’un güçlü okçularından biri olan ve kendisine ihanet eden bir İonialı tarafından öldürülür. O ölürken, ruhu, çevresindeki tüm düşmanları zehirleyen bir enerjiye dönüşür. Daha sonra, bu enerji Varus’un bedenine geri döner ve onu ölümsüz bir varlık haline getirir. Artık, Varus, yıllar boyunca dövüşerek güçlenmiş bir okçu olarak, intikam için dolaşmaktadır.

LoL Wild Rift – Varus Build olarak verilenler hem oyun tarafından önerilen hemde Profesyonel oyuncuların kullandığı düzende verilecektir. 2023 Haziran yılında gelen en son güncellemeler baz alınarak hazırlanmış yeni build olarak kabul edilir.

1- LoL Wild Rift – Varus Eşya Dizilimi (Build) 2023 Haziran

LoL Wild Rift – Varus Eşya Dizilimi (Build) olarak aşağıdaki sırayla eşyaları alabilirsiniz.

  1. .
  2. .
  3. .

2- LoL Wild Rift – Varus Eşya Dizilimi (Build)

LoL Wild Rift – Varus Eşya Dizilimi (Build) olarak aşağıdaki sırayla eşyaları alabilirsiniz.

  1. .
  2. .
  3. .

League of Legends Wild Rift – Varus Eşya Dizilimi (Build) 2023 Haziran için güncel bilgiler eklenmeye devam edilecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL