e
sv

LoL Wild Rift – Vayne Yetenekleri, Rehberi

1200 Okunma — 12 Aralık 2020 18:58
LoL Wild Rift - Vayne Yetenekleri, Rehberi
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

LoL Wild Rift Vayne ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Vayne isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Vayne Hikayesi

Shauna Vayne, hayatını ailesini katleden iblisi bulup yok etmeye adamış ölümcül ve acımasız bir canavar avcısı. Bileklerindeki arbalet ve kalbindeki intikam aşkıyla Vayne, yalnızca gölgelerin içinden fırlattığı gümüş ok salvolarıyla karanlık güçlerin kullanıcılarını ve ortaya çıkardıkları yaratıkları yok ederken gerçek anlamda mutluluk bulabiliyor.

 • ROL: NİŞANCI / SUİKASTÇI
 • ZORLUK SEVİYESİ: Orta

LoL Wild Rift – Vayne Yetenekleri

LoL Wild Rift - Vayne Yetenekleri
LoL Wild Rift – Vayne Yetenekleri

LoL Wild Rift Vayne Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Vayne ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: GECE AVCISI

Vayne kötülük yapanları acımasızca avlarken yakındaki rakip şampiyonlara doğru ilerlediğinde 30 Hareket Hızı kazanır.

1: TAKLA

Vayne bir sonraki atışında hedefi tutturmak için yuvarlanarak dikkatle pozisyon alır. Bir sonraki saldırısı ilave hasar verir.

2: GÜMÜŞ OK

Vayne oklarının ucunu kötü varlıklara karşı zehirli olan, nadir bir madenle kaplar. Aynı hedefe yönelik art arda üçüncü saldırı ya da yeteneği, hedefin azami canının yüzdelik bir bölümü kadar ilave gerçek hasar verir. Bu yeteneği etkinleştirmek Vayne’e ilave saldırı hızı sağlar ve onu Gümüş Ok’un verdiği hasarın belli bir kısmına eşdeğer miktarda iyileştirir.

3: KAZIKATAR

Vayne sırtındaki ağır arbaleti çeker ve fırlattığı devasa okla hedefini geri savurarak ona hasar verir. Hedef bir yüzey şekline çarparsa mıhlanır, ilave hasar alır ve sersemler.

ULTİ: SON HAZIRLIK

Destansı bir hesaplaşmaya hazırlanan Vayne saldırı gücü elde eder, Takla yeteneğini kullandığı sırada görünmez olur ve Gece Avcısı’ndan daha fazla ilave hareket hızı kazanır. Vayne’in hasar verdiği bir rakip şampiyon birkaç saniye içinde katledilirse, Son Hazırlık’ın süresi uzar.

LoL Wild Rift – Vayne Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Vayne Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Vayne Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Vayne Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

 1. GECE AVCISI, VAYNE
 2. IŞIK OKU VAYNE
 3. EJDERKATİLİ VAYNE

LoL Wild Rift – Vayne Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Vayne Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Vayne – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Vayne ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

LoL Wild Rift – Vayne Yetenekleri, Rehberi