LoL, Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) 2023

LoL, Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) 2023

LoL, Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) 2023 için yerli kaynaklarda çok fazla sonuç olmasına rağmen işinize en çok yarayacak gerçek bilgileri bulmak olabildiğince zor olabiliyor. Bu açığı gördüğümüz için 2023 yılında konuyla ilgili en doğru ve işinize yarayacak bilgileri sizlere sunmaya çalıştık. Yıl boyunca bu içerik hakkındaki içerik güncellenmeye devam edilerek sizlere en kaliteli bilgiler paylaşılmaya devam edilecektir.

League of Legends oyuncuları yeni kostümler ve oyun içi eşyalar almalarını sağlayan Riot Points fiyatlarını araştırdık. 2023 yılına ait LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) burada. Oyunun içerisinde kostüm, kostüm renk paketleri, totem görünümleri, simgeler ve daha bir çok eşya özel para birimi ile satın alınıyor. Oyuncular RP ismindeki bu özel para birimini oynadıkları maçlarla veya görevlerle kazanamıyorlar.

Yalnızca gerçek para yatırılarak alınan Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) bazı özel indirimler ve kampanyalar ile daha avantajlı hale getirilebiliyor. League of Legends oynayan oyuncular için 2023 yılında Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) ile ilgili hazırladığımız listemizde tüm avantajlı ve güvenilir yerlerin analizleri bulunmaktadır.

LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) 2023

LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) 2023 için en hızlı şekilde bilgiye ulaşmanızı sağlayacak olan bu rehber niteliğindeki içeriğimiz sürekli olarak güncel tutulmaya devam edilecek. Böylelikle konuyla ilgili ne zaman bir araştırma yapsanız bu yazımız hakkındaki işinize yarayacak olan detaylı bilgilere buradan erişebileceksiniz. Eğer cevaplanmamış konu hakkında bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) Listemizde 2023 yılı içerisinde satış gerçekleştiren tüm mağazaların fiyat analizleri bulunmaktadır. Karşılaştırma yaparak en uygun ve avantajlı yerlerden uygun fiyatlara fazla RP alabilirsiniz.

LoL RP FiyatlaLoL RP Fiyatları 2020 rı 2020
LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) 2023

Perdigital

Perdigital.com, Perdigital Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş.’ye bağlı, online oyunlar için e-pin, popüler PC oyunları için CD Key ve daha pek çok kategoride dijital kod şekline getirilebilen ürünleri en uygun fiyata ve güvenilir şekilde kullanıcılarına sunan bir platformdur. Birçok ödeme seçeneği ile kolayca ve güvenle bakiye yüklenebilen, kullanıcılarının güvenliğine, memnuniyetine en üst düzeyde önem veren Perdigital.com, binlerce İnternet Kafe’den oluşan saha satış ağıyla Türkiye’nin öncü ve güçlü dijital kod dağıtıcısıdır.

2015 yılının Haziran ayında kurulan ve bugün binlerce kullanıcının dijital kod alışverişlerindeki tercihi haline gelen Perdigital.com; Valve, Gameforge, Riot, Joygame, Lokum Games, Oasis Games, Nfinity Games, BluTv gibi şirketlerle doğrudan sözleşmeli olup, bu sayede satışını yapmakta olduğu ürünlerin hemen hepsini doğrudan üretici firmalardan tedarik etmektedir.

Perdigiral LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava):

RP MiktarıFiyatı
40016 TL
88032 TL
1,96064 TL
4,040125 TL
7,300216 TL
14,600400 TL
Perdigiral LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava)

ByNoGame

ByNoGame Online oyunlarla ilgili bütün ürünleri bulabileceğiniz bir web platformudur.

 Türkiye’de online oyunlarda ürün satın almak isteyenlerin aklına gelen ilk isim, e-pin satın alınacak en iyi adrestir.

 On yıl önce başladığımız yolculukta daima oyuncuların bizden istediklerine kulak verip kendimizi sürekli geliştirerek bugün yarım milyona yakın kullanıcının tercihi olmayı başardık.

ByNoGame LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava):

RP MiktarıFiyatı
40015 TL
88030 TL
1,96060 TL
4,040120 TL
7,300210 TL
14,600380 TL
ByNoGame LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava)

Oynasana

Oynasana.com 1997 yılında ülkemizde henüz internette oyun kavramı yokken kuruldu. O dönem dünyada birden fazla oyuncu ile oynanan Counter Strike, Half-Life, Call Of Duty, Quake, Ultima Online gibi dönemin popüler oyunlarını Türk oyunculara tanıtarak yerel oyun sunucusu hizmetleri sağladı.

Yüzlerce gönüllü oyun sever ile 20 yılı aşkın süredir zamanın trendlerine ve taleplerine göre sürekli kendini geliştirdi ve yeniledi. 2000’li yılların başında ilk uluslararası World Cyber Games oyun turnuvasının Türkiye eleme ve finallerini organize etti, yönetti ve yayınladı.

23 yıldan bu yana oyun sektörünün en güvenilir ve bilinen markasına dönüşen Oynasana.com, bugün kullanıcılarına günümüzün en popüler oyunlarını en uygun fiyatlarla oyun severlerle buluşturmaya devam ediyor.

Oynasana LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava):

RP MiktarıFiyatı
40013,50 TL
88027,10 TL
1,96054,25 TL
4,040106,20 TL
7,300183 TL
ByNoGame LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava)

LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) En Ucuz (İndirimli) Satın Alma Yöntemi

LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) incelemesi yaparken satın almadan önce en ucuz ve indirimli adresleri bulmanın kolay yöntemlerini sizlere göstereceğiz. Öncelikle güvenmediğiniz siteler üzerinden alım yaparken dikkatli olmanız gerekiyor, işlemlerinizi geç olması veya hiç bir zaman gerçekleşmemesi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun için güvenebileceğiniz sitelerden alışveriş yapabilirsiniz.

LoL RP Fiyatları En Ucuz (İndirimli) Satın Alma Yöntemi
LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) En Ucuz (İndirimli) Satın Alma Yöntemi

Şikayet var sisteminde RP almayı düşündüğünüz siteyi inceleyebilirsiniz. Kullanıcılar eğer bir sorunla karşılaşmış olurlarsa kesinlikle buradan şikayet etmişler demektir. Her şikayet olan sistem kötüdür diye bir kaide bulunmamaktadır. Mağazanın şikayet sahibine yaptığı yorumları’da okumanız önemli.

Güncel LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) (2023)

2023 itibariyle gelecek yeni Dijital Hizmet Vergisi, artan enflasyon değerleri ve kur hareketliliğinden ötürü yaşanan değişikliklerden kaynaklı diğer sunucular ile açılan makasın düzeltilmesi için fiyatlarda güncellemeye gidiyoruz. Bu tarz durumlarda sizlere karşı elimizden geldiğince şeffaf olduk ve bundan sonraki planlarımızda aynı şekilde şeffaf olmayı sürdüreceğiz.

Güncel LoL RP Fiyatları (2020)
Güncel LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) (2023)

Riot Games olarak Türkiye pazarına yatırım yapmaya aynı şekilde yeni ürünlerle beraber de devam edeceğiz. Büyüyen dijital dünyada yaşanan ekonomik gelişmeler sonucu artan operasyon maliyetleri, kararlı olduğumuz yatırımlar, ofisin sabit masrafları, çalışanların aldıkları maaşlar bu fiyat güncellemesi ile doğrudan ilişkili. Fakat bütün bu durumlara rağmen, önceliğimiz topluluk odaklı bir fiyatlandırma yapmak. Fiyat güncellemesine rağmen Türkiye sunucusu diğer sunuculara göre hala mümkün olan en avantajlı ücretlendirme politikasını sürdürecektir.

  • 400 RP: 16 TL
  • 840 RP: 32 TL
  • 1780 RP: 64 TL
  • 3620 RP: 125 TL
  • 6450 RP: 216 TL
  • 12800 RP: 400 TL
FiyatıRP Miktarı
16 TL400
32 TL840
64 TL1780
125 TL3620
216 TL6450
400 TL12800
Güncel LoL Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) (2023)

Yukarıda verdiğimiz tablo League of Legends tarafından yayınlanan güncel Wild Rift ve TFT Çalınan RP Kodları (Bedava) tablosuna ait verilerdir.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.