LoL Wild Rift – Vi Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Vi Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Vi ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Vi isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Vi Hikayesi

Zamanında Zaun’un acımasız sokaklarında suç işleyerek hayatını sürdüren Vi, tepesinin tası çabuk atan, fevri, çevresine korku salan ama otoriteye pek az saygı duyan bir kadın. Yapayalnız büyüdüğü yıllarda hassas hayatta kalma içgüdülerinin yanı sıra karşısındakini yıpratan, karanlık bir mizah anlayışı geliştirmiş. Şimdilerde Piltover Muhafızları’yla asayişi korumak için çalışan Vi, hem duvarları hem de zanlıları kolaylıkla deşip geçen hextech eldivenleri taşıyor.

  • ROL: DÖVÜŞÇÜ
  • ZORLUK SEVİYESİ: Düşük

LoL Wild Rift – Vi Yetenekleri

LoL Wild Rift - Vi Yetenekleri
LoL Wild Rift – Vi Yetenekleri

LoL Wild Rift Vi Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Vi ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: EZİCİ DARBELER

Aynı hedefe yönelik her üçüncü saldırı, hedefin azami canının yüzdelik bir kısmına eşdeğer hasar verir, hedefin zırhını azaltır ve Vi’a saldırı hızı sağlar.

1: DUVAR DELEN

Vi’ın eldivenlerini yükleyerek attığı duvar delen yumruk, ileri doğru hareket etmesini sağlar. İsabet alan rakipler geri savrulur ve bir Ezici Darbeler yükü alır.

2: PATLAMA KALKANI

Vi bir rakibe saldırı veya yetenek isabet ettirdiğinde bir Patlama Kalkanı yükü kazanır. Patlama Kalkanı hasar soğuran bir kalkan oluşturur. Ayrıca etki azami yüke ulaştığında Vi hareket hızı kazanır.

3: ORANTISIZ GÜÇ

Vi’ın sonraki saldırısı hedefi delip geçerek, arkasındaki rakiplere hasar verir.

ULTİ: SALDIRI VE DARP

Vi yoluna çıkanı yana savurarak bir rakibe doğru ilerler. Hedefe ulaştığında onu havaya savurur, arkasından zıplar ve yumruğuyla hedefi yere yapıştırır.

LoL Wild Rift – Vi Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Vi Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Vi Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Vi Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. PİLTOVER FEDAİSİ, VI
  2. İBLİS VI
  3. KAZANOVA VI

LoL Wild Rift – Vi Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Vi Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Vi – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Vi ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

15
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.