LoL Wild Rift – Xin Zhao Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Xin Zhao Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Xin Zhao ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Xin Zhao isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Xin Zhao Hikayesi

Xin Zhao, iktidar sahibi Lightshield hanedanına sadık, azimli bir savaşçı. Geçmişte Noxus’un dövüş çukurlarına mahkûm edilen Xin Zhao, sayısız gladyatör dövüşünden sağ çıktı ve Demacia güçlerince serbest bırakılmasının ardından hayatını ve sadakatini cesur kurtarıcılarına adadı. Xin Zhao artık sadık üç pençe mızrağıyla birlikte yeni krallığı için savaşıyor ve durum ne olursa olsun hiçbir düşmanın karşısına dikilmekten çekinmiyor.

  • ROL: DÖVÜŞÇÜ / TANK
  • ZORLUK SEVİYESİ: Düşük

LoL Wild Rift – Xin Zhao Yetenekleri

LoL Wild Rift - Xin Zhao Yetenekleri
LoL Wild Rift – Xin Zhao Yetenekleri

LoL Wild Rift Xin Zhao Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Xin Zhao ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: MÜCADELE AZMİ

Her üçüncü saldırı ilave hasar verir ve Xin Zhao’yu iyileştirir.

1: ÜÇ PENÇE SALDIRISI

Xin Zhao’nun sonraki 3 normal saldırısının verdiği hasar artarken üçüncü saldırı, rakibini havaya savurur.

2: RÜZGÂRDAN ŞİMŞEĞE

Xin Zhao kargısıyla önündeki bir alanı biçer, daha sonra onu ileri doğru saplayarak saldırıdan etkilenen rakipleri yavaşlatır.

3: YÜREKLİ HÜCUM

Xin Zhao bir rakibe hücum ederek bölgedeki bütün birimlere hasar verir ve onları kısa süreliğine yavaşlatır.

ULTİ :HİLAL KORUMASI

Xin Zhao yakınındaki rakiplere mevcut canlarına bağlı olarak hasar verip meydan okunmamış hedefleri geri savurur. Xin Zhao, ortaya çıkan çemberin dışında kalan şampiyonlardan gelen hasardan etkilenmez.

LoL Wild Rift – Xin Zhao Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Xin Zhao Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Xin Zhao Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Xin Zhao Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. DEMACİA’NIN HİZMETKÂRI, XIN ZHAO
  2. GİZLİ AJAN XIN ZHAO
  3. EJDERKATİLİ XIN ZHAO

LoL Wild Rift – Xin Zhao Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Xin Zhao Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Xin Zhao – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Xin Zhao ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.