LoL Wild Rift – Yasuo Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Yasuo Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Yasuo ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Yasuo isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Yasuo Hikayesi

Büyük azme sahip bir Ionia’lı olan Yasuo, havanın gücünü düşmanlarına karşı kullanan çevik bir savaşçı. Gençliğinin mağrur günlerinde haksız yere ustasını katletmekle suçlanmış ve masumiyetini kanıtlayamayınca kendisini korumak için ağabeyini öldürmek zorunda kalmıştı. Ustasının gerçek katili gün yüzüne çıksa da Yasuo yaptıkları için kendini affedemedi ve şimdilerde sadece kılıcına rehberlik eden rüzgârın peşinde vatanının topraklarını arşınlıyor.

  • ROL: DÖVÜŞÇÜ / SUİKASTÇI
  • ZORLUK SEVİYESİ: Yüksek

LoL Wild Rift – Yasuo Yetenekleri

LoL Wild Rift - Yasuo Yetenekleri
LoL Wild Rift – Yasuo Yetenekleri

LoL Wild Rift Yasuo Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Yasuo ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİFAVARENİN YOLU

Yasuo’nun kritik vuruş ihtimali iki katına çıkar. Ek olarak, Yasuo hareket ederken bir yandan da kalkan oluşturur. Bir şampiyondan ya da canavardan hasar aldığında, kalkan devreye girer.

1ÇELİK FIRTINA

İleri fırlayarak bir hat üstündeki tüm rakiplere hasar verir. İsabet halinde, birkaç saniyeliğine bir Yaklaşan Kasırga yükü verir. 2 yük biriktiğinde, Çelik Fırtına’nın yolladığı hortum havaya savurur. Çelik Fırtına normal saldırı muamelesi görür ve normal saldırıları güçlendiren her şeyle birlikte güçlenir.

2RÜZGÂR DUVARI

Oluşturduğu hareketli duvar, 4 saniyeliğine rakiplerden gelen tüm atışları engeller.

3ATILGAN KILIÇ

İleri atılarak hedef rakibi deşip geçer ve ona büyü hasarı verir. Yeteneğin her kullanımı, bir sonraki atılmanın taban hasarını belli bir miktara kadar arttırır. Aynı rakip üstünde birkaç saniye boyunca yeniden kullanılamaz. Eğer Çelik Fırtına atılma sırasında kullanılırsa daire biçiminde bir alana isabet eder.

ULTİSON NEFES

Havadaki bir rakip şampiyonun yanında belirerek ona fiziksel hasar verir ve bölgede bulunan tüm havadaki rakipleri havada tutar. Azami Akış verir ama Yaklaşan Kasırga’nın tüm yüklerini sıfırlar. Bunun ardından, Yasuo’nun kritik vuruşları ortalama bir süre boyunca önemli miktarda ilave zırh delme elde eder.

LoL Wild Rift – Yasuo Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Yasuo Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Yasuo Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Yasuo Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. GÜNAHKÂR KILIÇ, YASUO
  2. VAHŞİ BATILI YASUO
  3. JETON DÜŞMANI YASUO

LoL Wild Rift – Yasuo Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Yasuo Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Yasuo – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Yasuo ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.