LoL Wild Rift – Zed Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Zed Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Zed ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Zed isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Zed Hikayesi

Son derece gaddar ve acımasız biri olan Zed, Ionia’nın büyü ve dövüş sanatı adetlerini bir silah haline getirerek Noxus’lu işgalcileri topraklarından atmak için kurduğu Gölge Tarikatı’nın lideri. Savaş sırasındaki çaresizliği, onu gölge biçimi olarak bilinen ve güçlü olduğu kadar tehlikeli ve yozlaştırıcı, kötü bir ruh büyüsünü serbest bırakmaya itti. Zed, ülkesi veya yeni örgütü için tehdit olarak gördüğü her şeyi ortadan kaldırabilmek için bu yasak tekniklerin bir ustası haline geldi.

  • ROL: SUİKASTÇI
  • ZORLUK SEVİYESİ: Yüksek

LoL Wild Rift – Zed Yetenekleri

LoL Wild Rift - Zed Yetenekleri
LoL Wild Rift – Zed Yetenekleri

LoL Wild Rift Zed Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Zed ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: DÜŞENE TEKME

Zed’in düşük cana sahip rakiplere yönelik normal saldırıları ilave büyü hasarı verir. Bu etki aynı hedef üstünde sadece birkaç saniyede bir gerçekleşebilir.

1: KESKİN SHURİKEN

Zed ve gölgeleri shuriken’lerini fırlatır. Her bir shuriken isabet ettiği bütün rakiplere hasar verir.

2: CANLI GÖLGE

Pasif: Zed ve gölgeleri bir rakibe aynı yeteneği isabet ettirdiğinde Zed enerji kazanır. Kullanılan her yetenek başına sadece bir defa enerji kazanılabilir. Aktif: Zed’in gölgesi ileri atılır ve birkaç saniye boyunca atıldığı noktada kalır. Canlı Gölge yeniden kullanıldığında Zed gölgesiyle yer değiştirir.

3: GÖLGE DARBESİ

Zed hedef alınamaz hale gelerek bir rakip şampiyonun üzerine atılır ve onu işaretler. İşaret birkaç saniyenin ardından tetiklenir ve hedef işaretliyken Zed’in ona verdiği tüm hasarın bir bölümünü tekrarlar. Zed arkasında bir gölge bırakır ve Ölüm İşareti’ni yeniden kullanarak onunla yer değiştirebilir.

ULTİ: ÖLÜM İŞARETİ

Zed hedef alınamaz hale gelerek bir rakip şampiyonun üzerine atılır ve onu işaretler. İşaret 3 saniyenin ardından tetiklenir ve hedef işaretliyken Zed’in ona verdiği tüm hasarın bir bölümünü tekrarlar.

LoL Wild Rift – Zed Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Zed Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Zed Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Zed Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. GÖLGELERİN EFENDİSİ, ZED
  2. ŞOKBIÇAKLI ZED
  3. ÖLÜM ELÇİSİ ZED

LoL Wild Rift – Zed Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Zed Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Zed – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Zed ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

18
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.