LoL Wild Rift – Ziggs Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift – Ziggs Yetenekleri, Rehberi

LoL Wild Rift Ziggs ile ilgili Yetenekleri ve Hikayesi gibi şampiyon hakkında bir rehber hazırladık. League of Legends 2021 güncel bilgileriyle sizlerleyiz. LoL Wild Rift oyununda yer alan Ziggs isimli şampiyonun hem yetenek (skill) düzenlenemsini öğrenecek hem de Build, Rün, Eşya Dizilimi hakkında güncel bilgilere sahip olacaksınız.

LoL Wild Rift – Ziggs Hikayesi

Büyük patlayıcıların ve kısa fitillerin âşığı olan yordle Ziggs, her an patlamaya hazır biri. Piltover’daki bir mucidin çırağı olarak çalışırken tekdüze hayatından sıkılıp Jinx adında manyak ve mavi saçlı bir bombacıyla arkadaş oldu. Şehirde geçirdikleri çılgın gecenin ardından Ziggs yeni arkadaşının önerisine kulak vererek Zaun’a yerleşti. Artık burada merak ettiği şeyleri daha özgürce araştırarak bir şeyleri havaya uçurma gayesine giden yolda hem kimya baronlarına hem de normal insanlara korku dolu anlar yaşatıyor.

  • ROL: BÜYÜCÜ
  • ZORLUK SEVİYESİ: Orta

LoL Wild Rift – Ziggs Yetenekleri

LoL Wild Rift - Ziggs Yetenekleri
LoL Wild Rift – Ziggs Yetenekleri

LoL Wild Rift Ziggs Yetenekleri ile ilgili güncel skill bilgilerine yer verilmiştir. Şampiyona gelecek güncellemeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Ziggs ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PASİF: KISA FİTİL

Düzenli aralıklarla Ziggs’in ilk normal saldırısı ilave büyü hasarı verir. Bu bekleme süresi, Ziggs her yetenek kullandığında azalır.

1: SEKSEK BOMBA

Ziggs sekerek ilerleyen ve büyü hasarı veren bir bomba fırlatır.

2: PATLAYICI LOKUMU

Ziggs 4 saniye sonra ya da bu yetenek yeniden kullanıldığında infilak eden bir patlayıcı lokumu atar. Patlama, rakiplere büyü hasarı vererek rakiplerin uzağa savrulmalarına neden olur. Bu arada Ziggs de savrulur ama hasar almaz. Ziggs, Patlayıcı Lokumu’nu kullanarak yıpranmış kuleleri hextech gücüyle patlatabilir.

3: SİHİRMAYIN TARLASI

Ziggs, hedef bölgeye rakibe temas ettiğinde patlayıp büyü hasarı veren ve yavaşlatan mayınlar döşer. Aynı hedefte art arda patlayan mayınlar daha az hasar verir.

ULTİ: CEHENNEM BOMBASI

Ziggs en büyük eseri olan Cehennem Bombası’nı olağanüstü uzak bir mesafeye savurur. Patlama bölgesinin ortasında kalan rakipler, uzaktakilere göre daha fazla hasar alır.

LoL Wild Rift – Ziggs Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift - Ziggs Ciltleri (Kostümleri)
LoL Wild Rift – Ziggs Ciltleri (Kostümleri)

LoL Wild Rift – Ziggs Ciltleri (Kostümleri) ile ilgili bilgilerde aşağıda yer almaktadır. Şampiyona yeni kostümler eklendiği zaman sizlere buradan açıklayacağız.

  1. SİHİRMAYIN UZMANI, ZIGGS
  2. SİHİR ÜSTADI ZIGGS
  3. DELİ BİLİMADAMI ZIGGS

LoL Wild Rift – Ziggs Build, Rün ve Eşya Dizilimi

LoL Wild Rift – Ziggs Build, Rün ve Eşya Dizilimi olarak verdiğimiz bağlantıdan güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. 2021 Yılında şampiyonu en etkili şekilde kullanabilmek adına sizlere verdiğimiz en son güncellemeyle değişen yeni Build, Rün ve Eşya Dizilimi hakkında bilgiler veriyoruz. Ziggs – Build, Rün ve Eşya Dizilimi

League of Legends: Wild Rift – Ziggs ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Şampiyonla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplayacağız ve hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

14
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.