LOL Yeni Mod Taktik Savaşları

LOL Yeni Mod Taktik Savaşları

LOL Yeni Mod Taktik Savaşları hakkında detaylı bilgi ve inceleme yazısı içerisinde çıkış tarihi, ne kadar sürecek ve ne zaman bitecek gibi bir çok merak edilen bilgiye yer verilmiştir. Leauge of Legends sevenlerin heyecanla bekledikleri, belkide URF oyun modundan daha fazla ilgi görüleceği beklenilen Taktik Savaşları hakkında bilgilendirici içerikler bir araya toplandı.

Yine klasik olarak Dota 2 den esinlenerek yapılmış bir oyun modu aslında oradaki mekaniklere bakarak aşağı yukarı bizi nasıl bir yeni oyun modunun beklediğini görebiliriz, hatta Dota 2 ye bakarak ileride neler olacağını da tahmin edebiliriz diyelim kısa bir eleştirme yapalım.

Taktik Savaşlarını şöyle bi incelediğimiz zaman çok keyif alacağımızı ve yine oldukça eşit bir rekabetin bizi beklediği görüyoruz ve bahsetmesem bile doğru stratejiler oyunun kaderini sizin lehinizde belirleyecek olan en önemli faktör.

LoL Taktik Savaşları
LoL Taktik Savaşları

Oyunun içerisinde toplam 8 kendimizi saymazsak 7 rakip olacak ve doğru bir strateji ile kurduğumuz takımımızda son hayatta kalan olmaya çalışacağız.

Lafı daha fazla uzatmadan oyun modunu tanıtmaya başlayalım.

Taktik Savaşları (TS) Modu Nasıl Oynanır?

Size gelen her bir turda dükkan yardımıyla aynı sınıftan olan şampiyonları kendi takımınıza almaya başlıyorsunuz. Takımızda yer alan şampiyonların özellik ilaveleri ile daha güçlü hale getirmenize olanak sağlayan oyun modu ayrıca aynı karakterden 3 tane olunca onu evrimleştirerek Süper haline 3 Evrimleşmiş Süper şampiyonu tekrar evrimleştirerek Ultra güçlü haline getirmemize izin veriyor.

Takımınızdaki şampiyonlar rakip tahtaya gittiği zaman savaş başlamış oluyor, ayrıca bu şampiyonları siz yönetemiyorsunuz doğru bir şekilde konumlandırarak ve akıllı seçimler ile rakibinizi alt etmeye çalışıyorsunuz.

Mevcut tur boyunca altın kazanıyorsunuz ve bu kazandığınız altınlar bir sonraki turda oldukça fazla işinize yarayacak ve o zaman kullanabileceğiniz altınlar.

Geri kalmış oyuncuların tekrar oyunun tatlı rekabetine katılmalarını sağlamak için en geriye düşmüş oyuncudan başlıyor.

Ne Zaman Başlıyor

LoL Taktik Savaşları Modu bu ay içerisinde açık beta şeklinde oyuncuların karşına sunulacak henüz tam net bir tarih açıklanmış değil fakat League of Legends geliştiricileri bunun ve daha bilmediğimiz bir çok yenilik hakkında oldukça sıkı çalıştıklarını biliyoruz.

Tam başlangıç tarihini öğrendiğimiz zaman sizlere buradan duyuracağız.

Ne Zaman Bitiyor

Başlangıcını dahi bilmediğimiz bir oyun modunun ne zaman biteceğini de henüz bilemiyoruz fakat başladığı zaman yabancı kaynaklar üzerinden ne zaman ve hangi tarihte bittiğini öğrenip sizlere en doğru ve hızlı bilgiyi sunmak için hazır bekliyoruz.

Herkese keyifli oyunlar.

LoL Yeni Mod: Taktik Savaşları hakkında şu anlık bizden bu kadar.

4
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.