e
sv

Love Sick Elmas Hilesi 2020 Yılında Gündemde

2834 Okunma — 29 Ocak 2020 13:59
Love Sick Elmas Hilesi 2020
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Love Sick: Interactive Stories adlı İOS ve Android işletim sistemlerinde oynanan mobil oyunda kullanılmaya çalışılan elmas hilesi 2020 yılındaki tehlikelerinden bahsedeceğiz. Love Sick Elmas Hilesi adı altında piyasaya yayılan bu dosyaların aslında neyi amaçladığı ve oyunculara nasıl zararlar verdiğini duyunca şaşıracaksınız.

Kitap okumayı sevenler veya bu alışkanlığı olmayan herkesi kapsayacak efsane bir hikaye, konu ve işleyişi olan oyun uygulama mağazalarında milyonlarca indirme sınırını aşmış durumda. Oyundaki kadın karakterimizi kıskanç rakipler ve gizli aşıklarımızdan en mutlu şekilde ilerletmeye çalışacağız. Hikayeyi doğru takip ederek dilediğimiz gibi yön verebilir ve sonuçları değiştirebiliriz.

Love Sick: Interactive Stories oyuncuları bölümleri geçebilmek ve oyun içerisinde eşyalar satın almak için elmas almaları gerekiyor. Ödül olarak veya çeşitli görevler haricinde gerçek para yatırarak satın alabileceğimiz bu elmaslara sahip olabilmek adına 2020 yılında elmas hilesi kullanmak isteyenler çok fazla.

Love Sick Elmas Hilesi Taktiği

Love Sick Elmas Hilesi
Love Sick Elmas Hilesi

Love Sick Elmas Hilesi kullanmak istemeyen oyuncular oyun içerisinde buldukları bir açıktan yararlanarak elmas sayılarını arttırıyorlar. 2020 yılında popüler olarak kullanılan bu açık kesinlikle Elmas Hilesi değildir, oyun ekibine bu açık ile ilgili gerekli uyarılarda bulunduk haksız rekabete sebep olan bu açık yakın zamanda kapanabilir.

Oyunun günde 5 video izleme hakkı verdiğini ve karşılığında elmas verdiğini biliyorsunuz. 5 Video hakkınızı doldurduktan sonra ayarlardan tarih ve saati ileri aldığınız zaman yeniden 5 video izleme hakkınız olacak. Bu şekilde dilediğiniz kadar elmas biriktirebilirsiniz ve istediğiniz eşyayı alabilirsiniz.

Love Sick: Interactive Stories oyununda yapılan bu elmas kazanma taktiği her ne kadar bir açıktan faydalanmak gibi görünse’de hileden farksız bir davranış olarak kabul ediyoruz.

Love Sick: Interactive Stories Elmas Hilesi Tehdidi

Love Sick Elmas Hilesi 2020 yılında oyuncular üzerindeki tehdidi çok büyümeye başladı. Özellikle yabancı kaynaklardan yayılan hileleri sizler için araştırdık. Dosyaların içerisindeki zararlı yazılımların nasıl tehdit oluşturduğunu anlatacağız.

Love Sick Elmas Hilesi yapmak isteyenler çeşitli sitelerden bularak indirdikleri elmas hilesi adı altındaki dosyaları cihazlarına kurdukları zaman bir saatli bombayı çalıştırmış oluyorlar. Bu dosyaların içerisine gizlenen zararlı yazılımlar oyuncuların tüm kişisel bilgilerini çalabilecek cinsten. Yani fotoğraf galerisi, sosyal medya ve oyun hesapları dahil olmak üzere her türlü bilgi kötü insanların eline geçebilir.

Özellikle son zamanlarda popüler olan çalıntı kredi kartları ile yapılan işlemleri duymuşsunuzdur. Love Sick Elmas Hilesi adı altında piyasadaki bu dosyalar sizin banka bilgilerinizi çalabilirler. Çok dikkatli olmanızı ve böyle şeylerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Love Sick Elmas Hilesi 2020 Yılında Gündemde