Maket Ev Yapımı Modelleri

Maket Ev Yapımı Modelleri

Maket Ev Yapımı ile ilgili Teknoloji Tasarım dersinde öğrencilere verilen ödevlerde veya hobi amaçlı yapmak isteyenler için 2020 yılına ait modelleri sunuyoruz. Özellikle 7. sınıf Teknoloji Tasarım öğrencilerine verilen ödevlerden bir tanesi olan Maket Ev Yapımı ile ilgili hem şık olsun hemde kolay olsun diyerek bir çok istekte bulunuldu. Bizde sizleri kırmamak adına böyle bir içerik hazırlamak istedik.

Aşağıda anlattığımız Maket Ev Yapımı sizler için özel olarak tasarladığımız basit fakat çok güzel bir şablonudur. Nasıl yapılır? ve hangi malzemeler gerekiyor? hepsini not olarak söyleyeceğiz.

Aşağıdaki fotoğraflarda gördüğünüz maket evlerin yapımı oldukça basit, gördüğünüz şekillerden yola çıkarak kafanızda bir şablon oluşturun ve kartonları ona göre kesmeye başlayın. Bu yazımızda sizlerin hayal güçlerini arttırmak ve basit yapabileceğiniz ev modellerini göstermek üzerinedir.

Maket Ev Yapımı için Modeller

Maket Ev Yapımı için aşağıdaki bulduğumuz basit ev modellerinden yola çıkarak hem hızlı hemde kolay bir şekilde ev tasarlayabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular için aşağıdan yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Maket ev yapımı için öğrencilerin hayal güçlerini kuvvetlendirmek, onlara bir fikir vermek ve yapabilecekleri en şık tasarımlara yönlendirmek amacıyla seçilen 3 farklı görsel yukarıda verilmiştir.

Maket Ev Yapımı için Gereken Malzemeler

Maket Ev Yapımı için Gereken Malzemeler çok pahalı veya bulunması zor şeyler değildir. Her kırtasiyede veya evde olacak basit malzemeler ile oldukça şık maket ev tasarlayabilirsiniz.

Maket Ev Yapımı Malzemeleri:

  • Makas
  • Maket Bıçağı
  • Kalem
  • Cetvel
  • Yapıştırıcı
  • Karton v.b.

Maket ev yapımı için gereken tüm malzemeler yukarıdakiler ile sınırlıdır, fakat daha farklı modellerde ev yapmak istiyorsanız malzemeler değişebilir.

66
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Gülsüm dedi ki:

    Satın alabilirmiyim olur mu ?