Marvel: Future Revolution Nasıl Bir Oyun?

 Marvel: Future Revolution Nasıl Bir Oyun?
Okunuyor Marvel: Future Revolution Nasıl Bir Oyun?

Marvel: Future Revolution Mobil oyunu Marvel ve Netmarble geliştirdiği açık dünya bir rol yapma oyunu olarak hazırlanıyor. Oyunla ilgili son fragman’da yayınlandığına göre artık bitişe yaklaşıyor.

Marvel mobil platformda her kategoride olabilecek bir oyuna sahip geniş bir stüdyo olduğu için açık dünya tasarladığı yeni oyununda sınırları ne kadar zorlayabileceğini tahmin dahi edemiyoruz.

Marvel: Future Revolution isimli yeni mobil oyunu PAX East 2020 etkinliğinde duyurmuştu. Açık dünya oyunlarında olduğu gibi karakterimizi GTA tarzı arka ve üst taraftan görerek oynayacağız.

Marvel: Future Revolution

Marvel yayınladığı fragman ile oyun içi dünyayı birazda olsun yansıtmaya çalışmış. Karakterlerin yeteneklerini öğrenmek ve düşmanların hamlelerini okumamız gerekecek.

Marvel: Future Revolution Süper Kahramanları

Marvel: Future Revolution Kahramanları

Marvel: Future Revolution Süper Kahramanlar arasında bir tanesini seçerek oyuna başlayacağız. Her kahramanın kendine özgü yetenekleri, artıları ve eksileri bulunuyor. Oyunun yarı hikaye tarzı görevleri ile hem ekip hemde solo bir çok savaşa gireceğiz.

Oyunun ilerleyen zamanlarında bir çok yeni süper kahraman oyuna eklenecek ve rekabeti daha üst seviyelere çıkartacaklar. Oyunla ilgili yapılacak her yeni gelişmeyi burada paylaşacağız


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın