Mascarpone Peyniri Bim Fiyatı (2022)

Mascarpone Peyniri Bim Fiyatı (2022)

Mascarpone Peyniri Bim Fiyatı ve Ürün İncelemesini 2022 yılları arasındaki değerlendirmesini hazırladık. Ürünü almadan önce bilgi sahibi olabilirsiniz. BİM üzerinde satılan Mascarpone Peyniri hakkında güncel Fiyatı gibi tüm önemli bilgileri burada bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürün hakkındaki detayları da yer ayırdık.

Bim Mascarpone Peyniri

Bim Mascarpone Peyniri
Bim Mascarpone Peyniri

Bim Mascarpone Peyniri, günümüzdeki bir çok yemek ve tatlıda kullanılmaktadır. Özellikle günümüzde adını sıkça görmeye alıştığımız Tiramisulara lezzetini ve kıvamını veren Mascarpone Peynirini herkes bilmez. İtalyan Kaymağı olarak da nam salan Mascarpone Peyniri, BİM tarafından satılmaktadır. Krema ve Kaymak kıvamındaki ünlü Bim Mascarpone Peyniri güncel fiyat listesini hazırladık.

Bim Mascarpone Peyniri Fiyatı

Bim Mascarpone Peyniri Fiyatı
Bim Mascarpone Peyniri Fiyatı

Bim Mascarpone Peyniri Fiyatı olarak 2022 güncel fiyat listesini göreceksiniz. Ürün her zaman satışta olmayabilir fakat genellikle satışa geldiği zamanlardaki ortalama fiyatları aşağıda yazmaktadır. Bim Mascarpone Peyniri Fiyatı;

  • Alberto Di Centa Mascarpone 350 Gram: 28,50 TL
  • Kaanlar Mascarpone Peyniri 400 Gram: 48,50 TL
  • Mayabutikşarkuteri Maya Mascarpone Peyniri 500 Gram: 158 TL
  • Sterilgarda Mascarpone, 500 Gram: 62 TL

Bim Mascarpone Peynirinin En Ucuz Fiyatlı Zamanı

Bim Mascarpone Peyniri almayı düşünüyorsanız yapılacak indirim kampanyalarını bekleyebilirsiniz. 2022 yılları içerisinde Bim Mascarpone Peyniri için en ucuz zamanı sizlere bildireceğiz. Ürün hakkındaki düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

28
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.