Mass Effect 3 Sistem Gereksinimleri (2021)

 Mass Effect 3 Sistem Gereksinimleri (2021)
Okunuyor Mass Effect 3 Sistem Gereksinimleri (2021)

Mass Effect 3 oyununu bilgisayarınızın çalıştırabilmesi için gereken sistem gereksinimleri bilgilerinin 2021 yılına ait güncel halini sizlere sunuyoruz. PC üzerinden oynamadan önce oynayacağınız cihazla karşılaştırıp kontrol edebilirsiniz. Steam üzerinden aylık 29 TL fiyatına satılan oyuna başlamak istiyorsanız yıllık 169 TL olarak indirimli şekilde alabilirsiniz. Tabi ki oyun motorlarının gelişmesiyle birlikte artık bir oyuna başlamadan önce onun nasıl bir gereksinim istediğini merak ediyor ve daha sonrasında sistem gereksinimlerini kendi bilgisayarımız ile karşılaştırıyoruz. Oyunu çalıştırabileceğimizi öğrendikten sonra satın alıyor ve indiriyoruz.

Mass Effect 3 Hikayesi ve Fragmanı

Mass Effect 3 Hikayesi ile büyüleyici dünyasına oyuncuları çekmeyi başarıyor. Dünya yanıyor. Reaper’lar hüküm sürerken, diğer medeniyetler birer domino taşı gibi devriliyor. İnsanlığı kurtarmak ve dünyayı bu korkunç makinelerin elinden almak için son savaşı Komutan Shepard olarak yöneteceksiniz. Bu savaşlarda desteğe ihtiyacınız var. Neyse ki galaksinin karşınıza beklenmedik türler çıkarmak gibi bir huyu var. Yeni takım üyeleri bulun ve yeni ittifaklar kurun ancak türlü fedakarlıkların yapılması gerektiği bu ortamda her an veda etmeye hazır olun. Komutan Shepard için insanlığın kaderini ve galaksiyi kurtarmak için savaşma zamanı. Komutan olarak baskının üstesinden gelin. Hikayesinden ve ilk fragmanından anlayacağınız gibi sistem gereksinimleri çok da az beklenmeyecek bir algı yaratmaktadır.

Daha zekice savaşın. Yeni güçlerden ve çatışma hareketlerinden faydalanın. Shepard artık düşmanlara kör ateş açabilir ve daha güçlü yakın saldırılar gerçekleştirebilir. Ayrıca takım olarak savaştığınızda yeni biyotik ve teknolojik güçleri birlikte kullanarak yıkıcı Güçlü Kombolar yapabilirsiniz.

Mass Effect 3

Nihai gücü yaratın. Çeşitli ırklardan ve sınıflardan oluşan bir takım kurun ve becerilerini birlikte kullanarak imkansızı başarın. Güçlü ve kararlı bir asker olan James Vega ve yeni fiziksel formuyla alınan güvenilir yapay zeka EDI gibi yeni karakterler de size katılacak. Geçmişte sevdiğiniz karakterler için gözünüzü dört açın ama dikkatli olun. Bazıları son savaşta hayatta kalamayabilir.

Arkadaşlarınızla yüzleşin. Entegre eşli çok oyunculu modun tadını çıkarın ve arkadaşlarınızla çevrimiçi takım kurarak çatışma bölgelerini giderek güçlenen rakiplerden temizleyin. Savaşçınızı özelleştirin; yeni silahlar, zırhlar ve yetenekler kazanarak tek oyunculu harekatta savaşmak için gereken istatistikleri elde edin.

Mass Effect 3: Minimum Sistem Gereksinimleri (2021)

Mass Effect 3 Sistem Gereksinimleri
Mass Effect 3 Sistem Gereksinimleri
 • İşletim Sistemi: Win 7
 • İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Supported chipsets: NVIDIA 7900 or better; ATI X1800 or better. Please note that NVIDIA GeForce 9300, 8500, 8400, and 8300 are below minimum system requirements, as are AMD/ATI Radeon HD3200, HD3300, and HD4350. Updates to your video and sound card drivers may be required.
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible

Mass Effect 3: Önerilen Sistem Gereksinimleri (2021)

 • İşletim Sistemi: Win 7
 • İşlemci: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD/ATI Radeon HD 4850 512 MB or greater / NVidia GeForce 9800 GT 512 MB or greater
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın