MC Pipokinha İnstagram Hesabı (Videosu)

 MC Pipokinha İnstagram Hesabı (Videosu)
Okunuyor MC Pipokinha İnstagram Hesabı (Videosu)

MC Pipokinha İnstagram hesabını merak edenler için paylaştığı olay yaratan videosu ve diğer paylaşımlarını görebileceğiniz profilini sizlerle paylaşıyoruz. Genellikle dünyada popüler olan isimler ve ülkemizde gündeme gelen yabancı isimlerle ilgili sosyal medya araştırmaları yapıldığı zaman hesapları hemen bulunamıyor. Brezilya’da skandallar kraliçesi olarak bilinen MC Pipokinha yine ortalığı karıştıracak bir olaya imza attı ve tüm dünyanın magazin haberlerinde ilk sırada yerini almayı başardı. Uçağın kokpitine girerek pantalonunu indirmesi ve bu anları kameraya alması oldukça fazla konuşuluyor. Ülkemizde de haberleri yapılması üzerine insanlar hem bu videoyu hem de MC Pipokinha İnstagram hesabı üzerinden yaptığı diğer paylaşımları incelemek için araştırmalar oldukça artmakta. Bizde teknoloji kategorisinde bulunan sosyal medya platformlarındaki merak edilen isimlerin profillerini bulma konusunda sizlere yardımcı olduğumuz bu içeriklere bir yenisi daha ekledik.

MC Pipokinha İnstagram Hesabı (Uçak Kokpit Videosu ve Daha Fazlası)

Doroth Helena de Sousa Alves ismi bize çok karışık gelebilir ama MC Pipokinha olarak bilinen şarkıcının gerçek adı bu. Brezilya’da başarılı şarkılarıyla tanındıktan sonra yaptığı olay hareketler ve müstehcen davranışlarını kayda alarak paylaşmasıyla skandallar Kraliçesi lakabı takıldı. MC Pipokinha İnstagram hesabından etrafta yaptığı ilginç davranışlara bir yenisi daha ekleyerek pantolonunu indirdiği görüntülerini paylaştı.

MC Pipokinha İnstagram Hesabı (Videosu)
MC Pipokinha İnstagram Hesabı (Videosu)

Ülkesinde şarkılarının yanı sıra bu davranışlarıyla da ünlü olmasının ardından dünyada da bu davranışları haber konusu oluyor. Son olarak yaptığı bir uçağın kokpitinde pantolonunu indirdiği ve bunu video kaydına alarak İnstagram gibi sosyal medya platformlarında paylaşması haberleri ülkemizde yapılmaya başlandı. Video tabi ki haber sitelerinde yer almamasından kaynaklı insanlar hem videoyu izlemek hem de onun yaptığı diğer paylaşımları görmek adına sosyal medya platformunu araştırmaya başlıyorlar.

İnstagram da araştırılan lakin bulunmayan sosyal medya hesapları oldukça yüksek. Özellikle haberlerde gündem olan ve tam ülkemizce bilinmeyen isimlerle ilgili araştırma yapıldığı zaman gerçek hesabına ulaşmak da zor olabiliyor. Bu nedenle oluşturduğumuz buna benzer yardımcı içerikler sayesinde sizin aradığınız ama gerçek İnstagram hesabına ulaşamadığınız MC Pipokinha gibi isimlerle ilgili profil bağlantılarını paylaştığımız yardımcı içerikler oluşturmaktayız.

MC Pipokinha İnstagram Hesabı Neden Araştırılıyor?

MC Pipokinha olarak bilinen Brezilyalı şarkıcı bir uçağın kokpitine girerek yardımcı pilot koltuğuna oturuyor ve daha sonrasında pantolonunu indirerek bu anları video kaydına aldırtıyor. Uçağın pilotu bu durumu büyük şaşkınlık içerisinde yapmaması gerektiğini söylediği video kayıtlarında bulunuyor. MC Pipokinha ise pilotun bu sözlerinin üzerine bir de “Çıplak olduğumu düşündün değil mi?” diyerek bu durumdan oldukça eğleniyor.

Pilotun bu davranışını yapmaması için yalvarması da videonun aslında dünyada haber değeri taşıyacak magazinsel olaya taşımasındaki rolü büyük. Yani davranışları aslında skandallarla kendisini kapsarken bir uçak, yolcular ve hatta pilotun dahi istemeden böyle bir durum içerisine çekilmesi ve MC Pipokinha isimli şarkıcının bu durumu video kaydıyla İnstagram hesabından prim haline getirmesi oldukça konuşulmakta. Konuda bahsi geçen durumların da ülkemizde haber olması insanların videoyu paylaşan ve diğer skandallarınada merak edenlerin İnstagram hesabı araştırması yapmasıyla oluşturuldu.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL