McDonald’s Dayı Savar Reklam Videosu İzle (Dayısavar)

 McDonald’s Dayı Savar Reklam Videosu İzle (Dayısavar)
Okunuyor McDonald’s Dayı Savar Reklam Videosu İzle (Dayısavar)

McDonald’s Dayı Savar Reklam Videosu İzle (Dayısavar) ile dizinin 12 bölümünü de nasıl izleyebileceğinize dair detayları buradan sizlerle paylaşıyor olacağız. Nureddin Nebati Skeci İzle olarak izleme fırsatını buradan sorunsuz bir şekilde yakalayabilirsiniz. McDonald’s Dayı Savar Reklam Videosu İzle (Dayısavar) sonra ona en büyük rakip olacağı söylenen Kore yapımı Güldür Güldür Show ülkemizde de çok ses getirmeyi başladı. İnsanlar McDonald’s Dayı Savar Reklam Videosu İzle (Dayısavar) ile ilgili aramalarına hız kesmeden devam ediyorlar. Kafalarındaki soru işaretlerini gidermek ve diziyi nasıl izleyebileceğinizi anlatmak amacıyla bu içerik hazırlanmıştır.

McDonald’s Dayı Savar Reklam Videosu İzle

Apple TV+ da yayınlanacak olan McDonald’s Dayı Savar Reklam Videosu İzle (Dayısavar) için illegal siteleri önermiyoruz. Dizinin yayın haklarını elinde bulunduran kuruluşlardan izlemenizi tavsiye ediyoruz. Amacımız diziyi izlemek isteyen seyircilere gerçek kuruluşlara yönlendirmek. Netflix, BluTV gibi platformlarda dizi şuanda yer almamaktadır. Apple TV+ tarafından çekilen bir dizi olduğu biliniyor.

McDonald's Dayı Savar Reklam Videosu İzle
McDonald’s Dayı Savar Reklam Videosu İzle

Türkiye’de AKP iktidarını eleştiren gençlere yönelik yaşlı vatandaşlardan gelen “Telefonunu çıkar” şeklindeki itirazlar McDonald’s tarafından işlendi.

 McDonald’s Türkiye’nin tüm sosyal medya hesaplarından “McDonald’s’tan Dayısavar!” başlığıyla yayınlanan reklam videosu kısa sürede silindi. 

Videoda, “Dayılar istedi biz de gençler için çıkardık” denilerek telefon arka planının eski telefon olarak ayarlanabileceği gösterildi. 

McDonald’s Türkiye’nin sadece Youtube hesabında video henüz silinmemiş olarak gözükürken videonun liste dışı olarak kaydedildiği görüldü.

McDonald’s Nedir?, Dayısavar Reklamı Neden Kaldırıldı, Silindi?

McDonald’s (NYSE: MCD), günde 69 milyon müşteriye hizmet veren, dünyanın en büyük fast-foodrestoran şirketi. McDonald’s, genel olarak hamburger, çizburger, patates kızartması ve soğuk içecekler satmaktadır.

İlk McDonald’s restoranı, 1940 yılında Richard ve Maurice McDonald tarafından ABD’nin Kaliforniya eyaletinin San Bernardino şehrinde açıldı.

McDonald’s bugün, 119’dan fazla ülkede 34.000’den fazla restoranla hizmet veriyor. Bunların 13.000’den fazlası Amerika dışında bulunuyor. Restoranların yaklaşık %80’i işletmeciler, diğerleri ise McDonald’s şirketinin kendisi tarafından çalıştırılıyor. Her gün dünyada ortalama 69 milyon insan McDonald’s restoranlarını ziyaret ediyor. Dünyadaki McDonald’s restoranlarında çalışanların sayısı ise 1,8 milyonu geçiyor. ABD’de nüfusun %98’i yılda en az bir kere McDonald’s’a gidiyor.

Dünya genelinde McDonald’s faaliyetleri, şirketin ABD’de Chicago yakınlarında Oak Brook’taki merkezinden yönetiliyor. McDonald’s’ın yine Oak Brook’ta bulunan uluslararası eğitim merkezi Hamburger Üniversitesi’nde de her yıl, dünyanın her köşesinden binlerce McDonald’s işletmeci ve çalışanı, ‘hamburger işi’nin inceliklerini öğreniyor.

McDonald’s’ın standartları, 1954 yılında, müşteri mutluluğuna ulaşan tek yolun, ödün verilmeyen kalite, başarılı servis ve tüm ayrıntıları kapsayan bir temizlikten geçtiğini gören Ray Kroc tarafından oluşturuldu. Ve o günden bugüne, McDonald’s sistemini geliştirmeye yönelik her adım, bu standartlar etrafında şekillendirildi, bu standartlara bağlı kalınarak atıldı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın