Mediafire.com PUBG Mobile Hile (2021)

 Mediafire.com PUBG Mobile Hile (2021)
Okunuyor Mediafire.com PUBG Mobile Hile (2021)

Mediafire.com PUBG Mobile Hile arayanların durağı olmaya başladı, 2021 yılında düşülen bu tuzaklardan sizleri kurtarmaya çalışıyoruz. Wallhack veya UC Hilesi yapmak isteyenlerin kandırılmaya müsait olduğu konularda içerler üretiyoruz. Bugüne kadar binlerce PUBG Mobile oyuncusunu yaptığımız araştırma sonuçlarını anlatarak, dolandırılmalarının önüne geçmeyi başardık. Fakat biz her ne kadar elimizden geldiğince fazla insana ulaşmaya çalışsak da, yabancı illegal siteler bir yolunu bulup yine daha fazla oyuncuya ulaşıyor ve dolandırmaya devam ediyorlar. mediafıre.com bilindiği gibi dosya yükleme ve paylaşma sitesidir, bulut sistemiyle çalıştığı için yüklediğiniz dosyalar depolanır ve başka cihazlardan indirilebilmesini sağlar. İşte bahsettiğimiz dolandırıcılar da bu sistemi tam da bu yüzden kullanıyorlar. PUBG Mobile oyununda hile yapabileceğinizi iddia ettikten sonra sizlere mediafire.com adresinden aldıkları bağlantıları sunuyorlar.

Mediafire.com PUBG Mobile Hileleri

mediafire aracılığıyla cihazınızdan paylaşmak istediğiniz bir dosyayı yükleyebiliyor ve daha sonra yükleme işleminin ardından size verilen bağlantıyı başkalarına göndererek onların sizin paylaştığınız dosyayı indirmelerini sağlayabiliyorsunuz. PUBG Mobile oyuncularını dolandırmaya çalışanlar da tam olarak bu sistemden yararlanıyorlar. İlk olarak Wallhack Hilesi veya UC Hilesi adını verdikleri dosyaların içerisine zararlı yazılımlar yerleştiriyorlar. Daha sonra dagerçekten de PUBG Mobile Hilesi çalışıyormuş gibi görseller ve videolar hazırlıyorlar. YouTube, TikTok veya İnstagram gibi popüler sosyal medya hesaplarında hazırladıkları bu sahte içerikleri paylaşıyorlar.

Mediafire.com PUBG Mobile Hileleri
Mediafire.com PUBG Mobile Hileleri

Bunları gören oyuncular gerçekten de hilenin çalıştığını düşünerek kendileri de bunu kullanmak istiyorlar. İşte burada dolandırıcıların verdiği “Mediafire.com PUBG Mobile Hile” bağlantısına yönlenmiş oluyorsunuz. Dolandırıcılar hazırladıkları dosyaları paylaşmak için mediafire sitesine yüklüyor ve daha sonra linkleri paylaşıyorlar. Bu dosyaları cihazlarına indiren oyuncular da virüs bulaşmış oluyor. Başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir.

Mediafıre.com PUBG Mobile UC Hilesi (2021)

Mediafıre.com PUBG Mobile Hile bağlantısı olarak en çok aranan UC Hilesi için yaptığımız araştırmalara da göz atmanızı öneriyoruz. Oyun içerisinde UC isimli özel para miktarı ile satılan öğelere sahip olmanın tek yolu bu tür hileler değildir. Sizler için düzenlediğimiz çekilişlere de katılarak binlerce TL değerinde UC kazanabilirsiniz. Sayfamızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın. 2021 yılında dolandırıcılık vakalarını önlemek maksadıyla bu bilgilendirici içeriği hazırlamak istedik.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın