memox.ofees – PUBG Mobile

 memox.ofees – PUBG Mobile
Okunuyor memox.ofees – PUBG Mobile

memox.ofees isimli adres üzerinden PUBG Mobile Bedava UC kazanmak isteyenler çok fazla. Hile olmadan çeşitli kampanyalarla şansınızı arttırabilirsiniz. cpbild co PUBG Mobile adı verilen yabancı bir site üzerinden uc dağıtıldığına dair söylentiler dolaşıyor. Bizde sizler için bunun gerçek olup olmadığını araştırdık. Sitede aslında bedava dağıtıldığı iddia edilen UC ile ilgili hile yapılmaya çalışıldığını gördük. Tüm bu sistemin gerçek yüzünü sizlere anlatacağız. Tüm detaylara aşağıda yer ayırdık.

memox.ofees ile PUBG Mobile Bedava UC Kazan

memox.ofees üzerinden PUBG Mobile oyununda bedava uc kazanma fikri çok hoş gibi görülebilir. Buna benzer açılan yüzlerce siteyi sizler için daha önce incelemiştik. cpbild co sitesinin de daha önceki araştırdığımız sitelerden pekte farkı olmadığını gördük. PUBG Mobile oyuncularını kandırmak için UC Hilesi adını verdikleri ve bu sistemin bedava olduğunu iddia ettikleri basit bir site kuruyorlar.

cpbild.co PUBG Mobile
memox.ofees PUBG Mobile

Burada kurulan sistem tamamen dolandırıcılık sistemlerinin bir eseri. Oyunculara cpbild. co ile Bedava PUBG Mobile UC Hilesi vaatleri tamamen asılsızdır. Amaçları oyuncuları kandırmak ve onların üzerinden haksız kazanç elde etmek. Daha önce APK dosyaları paylaşan illegal sitelerin dosyalarında zararlı yazılımlar olduğunu söylüyorduk.

Bu tür sitelerin amacı da oyuncuların telefon numaralarını alarak onaylatma bahanesiyle para kesmek. Yani siz bedava uc alacağınızı sanarak telefon numaranızı girdiğiniz zaman sizden otomatik olarak para kesiliyor. Burada kesilen paralarınızın geri iadesini almakta çok zor. memox.ofees gibi PUBG Mobile sitelerine kesinlikle güvenmeyin. Hileden uzak durun ve legal olarak oyunu oynamaya devam edin. Aksi halde bu gibi tuzaklar yüzünden çok büyük zarar görebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın