Menajerimi Ara Nerede Çekiliyor? (Tüm Mekanlar)

 Menajerimi Ara Nerede Çekiliyor? (Tüm Mekanlar)
Okunuyor Menajerimi Ara Nerede Çekiliyor? (Tüm Mekanlar)

Menajerimi Ara Nerede Çekiliyor? sorusunu reyting rekorları kıran sevilen dizi için cevaplıyoruz. Dizinin çekildiği büyük küçük her mekanı sizler için araştırdık. Star TV ekranlarında yayınlanan Menejerimi Ara dizisiyle ilgili çok fazla soru soruluyordu, bizde bu sorulan soruları sırasıyla cevaplamaya başlayacağız. Özellikle dizinin hayranları Menajerimi Ara Nerede Çekiliyor? sorusunun cevabını merak ediyorlar. Bizde hem dizinin çekildiği mekanları hem de kaldıkları evlerin nerede olduğunu açıklıyoruz.

Menajerimi Ara Nerede Çekiliyor?

Menajerimi Ara Nerede Çekiliyor?
Menajerimi Ara Nerede Çekiliyor?

Dizinini çekimleri hala devam ediyor, olabilecek adres değişikliklerini sizlere aktaracağız. Menajerimi Ara Nerede Çekiliyor? sorusunu 2021 yılı boyunca güncel tutarak tüm yeni mekanları da sizlere bildireceğiz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

EGO Ajans Nerede?

Menajerimi Ara Nerede Çekiliyor? sorusuna öncelikle EGO Ajans Nerede? sorusunu cevaplayarak başlayacağız. Dizinin büyük bir bölümü EGO Ajans da çekilmektedir.

EGO Ajans Nerede?
EGO Ajans Nerede?

Menejerimi Ara dizisindeki EGO Ajans, Sarıyer’de bulunan 42 Maslak‘ta çekilmektedir.

3. Bölümde Dicle’nin Kaldığı Ev Nerede?

Dizi başladığı zaman ilk 3 bölüm Dicle karakterinin kaldığı evin hangi bölgede olduğunu merak edenler var. Menejerimi Ara dizisindeki Diclenin evi, Şişli, Kurtuluş Semtinde bulunan bir mahallede bulunan evde çekiliyordu.

Göl Sahnesi Nerede Çekildi?

Menejerimi ara göl sahnesi nerede çekildi? soruları da yine en çok sorulan sorular arasında yer almaktadır. Bu sahne İstanbul, Şile’de çekilmiştir. Detaylar aktarılmaya devam edilecek.

Merak ettiğiniz yerleri bölüm veya sahne olarak sorarsanız sizler için oranın neresi olduğunu cevaplayabiliriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın