Menajerimi Ara Telefon Markası Nedir?

Menajerimi Ara Telefon Markası Nedir?

Bu aralar yeni meşhur olan Menajerimi ara dizisinde merak edilen konu oyunculardan birisinin elindeki telefon oldu. İnsanların merak etmesi üzerine bizde bu ilginç kamera sistemine sahip telefonu araştırmak istedik ve ekip olarak sizlere güzel bir makale oluşturduk. Menajerimi ara dizisinde gözüken bu telefonun detayları için aşağıdaki başlıklara bakınız.

Menajerimi Ara Telefon Markası Hangisi?

Menajerimi Ara Telefon Markası Hangisi?
Menajerimi Ara Telefon Markası Hangisi?

Menajerimi ara dizisinde bahsi geçen telefonun markası Güney Kore kuruluşlu herkesin bildiği Samsung markasına aittir. Bu telefonun tam model ismi Samsung Galaxy S20 FE. Söylemem lazım bu telefon kesinlikle amiral gemisi diyebileceğimiz bir modeldir. Her ne kadar orta- üst klasmanda bulunan telefonlar ile aynı paraya satılsa bile. Bu zaten telefonun özellikleri hakkında sizlere yeterince tahmin hakkı verir. Bu telefon Note 20 veya direk S20 modelleri ile aynı işlemci ve kamera gibi özelliklere sahip olsa bile çok küçük farklılıklardan dolayı birkaç yüz dolar daha ucuza satılıyor.

Telefonun Özellikleri

Menajerimi ara dizisinde gözüken telefon 6.5 ınch ile full hd plus 407 ppi bir ekrana sahip olan akıllı bir telefon 32 MP’lik delikli tasarımlı bir ön kamera barındırıyor. Arka kamera sistemine bakacak olursak bir tane geniş açı, bir tane telefoto ve bir tanede ultra geniş açı kamera barındırıyor. 4.500 mAH batarya barındıran cihaz 25 W’lık hzılı şarj desteğine sahip bulunuyor. 6 GB ram yani sistem belleği barındıran cihaz şimdilik iyi bir noktada diyebiliriz ama en son Exynos 990 gibi üstün bir işlemci barındırdığını öğrenince açıkçası mutlu oldum.

Telefonun İncelemesi ve Fiyatı

Telefonun İncelemesi ve Fiyatı
Telefonun İncelemesi ve Fiyatı

Cihazın sahip olduğu tasarım Samsung Galaxy S20 cihazına çok benziyor. Zaten bu modellerin donanımları da çok benziyor. Samsung Galaxy S20 FE cihazının tek farkı amiral gemisi olan S serisinde satın alınması en kolay cihaz konumunda olmasıdır. Pil konusuna gelirsek cihazın bataryası bir günü rahatlıkla çıkarabiliyor. Günlük kullanımda sıkıntı çıkarmadığı oldukça belli ama telefona çok fazla grafik işletirseniz yani oyun oynarsanız tabi ki bataryası erken bitecektir. Android 10 işletim sistemi ile gelen telefon oldukça günce ve 2 yıl daha böyle güncel kalacağına bahse girebilirim.

Samsung Galaxy S20 FE cihazının kamerasına derinlemesine bakarsak görebilir ki bu kamera sistemi S20 ve Note 20 cihazlarında da aynı. Kamerada inanılmaz bir HDR çekim performansı olduğunu söylemem lazım. Ek olarak da düşük ışıkta çok iyi çekim yapıyor ve her şey’in dışında bu cihazın ekranı 120 HZ tazeleme hızı ile çalışıyor. Normal şartlarda böyle bir telefon için günümüz dolar kuru ile 10.000 Türk Lirası ödemeniz gerekir ama Samsung Galaxy S20 FE sadece 6499 Türk Lirası fiyat etiketine sahip bulunuyor. 

39
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.