Merve Bektaş İnstagram Hesabı (2022)

 Merve Bektaş İnstagram Hesabı (2022)
Okunuyor Merve Bektaş İnstagram Hesabı (2022)

Merve Bektaş İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Merve Bektaş isimli İnstagram hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Merve Bektaş İnstagram Hesabı

Merve Bektaş İnstagram kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Merve Bektaş” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Çağlar Kablan İnstagram
Merve Bektaş İnstagram Hesabı

Aşağıdaki yorum alanına “Merve Bektaş İnstagram hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının İnstagram da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. İnstagram uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Merve Bektaş İnstagram hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Merve Bektaş İnstagram Hesabı Neden Araştırılıyor?

Veteriner Hekim olduktan sonra doğada yaşamayı, toprağa ve hayvana dokunarak çalışmayı seçen Merve Bektaş, Veteriner Anne markasını kurdu. Çatalca’da bir ahırı ve toplamda 70 dönümü bulan tarlaları var. Onunkini diğer çiftliklerden ayıran, organik ilaç dahi kullanmadan üretim yapması. Atalık tohum ekiyor, doğal karışımlarla topraktan gelen böceklere, hastalıklara çözüm buluyor. Hayvanlarına ilaç vermiyor, vermesi gerekirse muhakkak sütten ayırıyor. Çatalca’nın yerlisi 24 kadın personelle doğal yaşam çiftliğinden her ay 3 bin 500 haneye ürün gönderiyor. Süt, yumurta, peynir, yoğurt, reçel, mısır ve sebze… Bektaş’ı çiftliğinde ziyaret ettik, doğal üretim ve atalık tohum hakkında konuştuk.

Bir süre klinikte çalıştım ama bana uymayacağını gördüm. Ailesi Çatalca’da yaşayan eşimle üniversite dördüncü sınıfta dedik ki: “Çocuklarımız çiftlikte büyüse ne güzel olur.” Bir-iki çiftlik gezdim. Toprak, hayvan, ağaçlar, her şey bana kendimi iyi hissettirdi. Eşimin de desteğiyle çiftliğimizi kurduk. İlk oğlum doğmuştu ve eşim bana “Hem veteriner hekimsin hem annesin, markan bu olmalı” dedi ve ortaya ‘Veteriner Anne’ ismi çıktı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın