Messenger İndirmeden Mesaj Okuma Yöntemi

Messenger İndirmeden Mesaj Okuma Yöntemi

Facebook Messenger İndirmeden Mesaj Okuma ve bakma yöntemi nasıl yapılır anlatıyoruz. Telefonunuza Messenger uygulaması indirmeden gelen mesajları okumanızı sağlayacak bir yöntemi arayıp tarayıp sizler için bulduk. Dünya üzerinde milyarlarca kullanıcısı bulunan en ünlü sosyal medya sitesi Facebook kullanıcı gücünün farkına vardığı ve bunu kendi çıkarları için kullanmaya başladığı zaman ilk yaptığı şeylerin başında uygulama içerisindeki mesajlaşmaları messenger uygulaması aracılığıyla yapmak oldu.

Facebook kullanıcıları artık bir birlerine mesaj göndermek, gelen mesajı okumak ve cevaplamak için cihazlarına Messenger uygulamasını yüklemek zorunda. Fakat bu mesajlara Masaüstü cihazlarınızda ve Bilgisayarlarınız üzerinden herhangi ek bir uygulama yüklemeden tarayıcı aracılığıyla hesabınıza giriş yaparak mesajlarınıza bakabilirsiniz.

Messenger indirmeden mesaj okuma yöntemi için en alternatif ve basit yolu aşağıda sizin için açıkladık.

Facebook Messenger İndirmeden Mesaj Okuma

Messenger İndirmeden Mesaj Okuma yöntemi için öncelikle telefonunuzda aktif olarak kullandığınız tarayıcınızı açın. (Google Chrome v.b.)

Yukarıdaki “Facebook” butonuna basarak size özel uzantıyla açılan bağlantıdan hesabınıza giriş yapın.

Giriş yaptığınız zaman Facebook eski sürümündeki görüntüyü karşınızda göreceksiniz.

Sağ tarafta bulunana Mesajlar kısmına tıkladığınız zaman size gelen mesajları rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Facebook, Messenger İndirmeden Mesaj Okuma yöntemi bu kadar basit bir işlem, sormak istediğiniz başka sorular varsa yorum olarak bizlere yazabilirsiniz.

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.