e
sv

Messenger Silinen Mesajları Geri Getirme İşlemi

1081 Okunma — 08 Ekim 2019 20:29
Facebook Messenger Silinen Mesajları Geri Getirme 2019
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Messenger üzerinden daha önce konuştuğumuz ve silinen mesajları geri getirme, 2019 güncel işlemini anlatıyoruz. Messenger silinen mesajları geri getirme 2019 yolunu öğrenmek için aşağıda anlattıklarımızı doğru şekilde uygulamanız gerekiyor. Facebook uygulamasında arkadaşlarımız veya uygulamayı kullanan diğer insanlarla karşılıklı mesajlaşmayı sağlayan Messenger uygulamasında yanlışlıkla veya sinirle silinen mesajları geri getirmeye çalışanlar için özel konu hazırladık.

Bilmeniz gereken önemli bir detay var, silinen bu mesajları geri getirmek için yapmanız gerekenleri yalnızca Bilgisayar üzerinden yapabilirsiniz. Mobil, Telefon cihazlarında bu işlemi gerçekleştiremezsiniz. Bazen fotoğraflar veya mesajlar o an önemli gelmese bile sonrasında işimize yarayabiliyor fakat sildiğimiz için her şeyin çok geç olduğunu düşünüyoruz. Messenger uygulamasında pek bilinmeyen yedekleme sayesinde silinen mesajları geri getirebileceğiz.

Facebook Messenger Silinen Mesajları Geri Getirme 2019

Facebook, Messenger uygulamasından silinen mesajları geri getirme işlemi 2019 güncel şekliyle anlatacağız.

Öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapın ve sağ üstte bulunan ters üçgen düğmesine basın. Silinen mesajlarınızı tekrar görebilmek için Ayarlar yazısına tıklayın. Genel ayarlar kısmına girdikten sonra “Facebook’taki verilerinizin bir kopyasını indir” yazısına tıklamanız gerekiyor.

Karşınıza bir sayfa çıkacak oradan “Arşiv indir” yazısına tıklayın. Bu işlemi yaptıktan sonra sizden Facebook şifrenizi yeniden girmenizi isteyecek. Bu işlemleri yaptıktan sonra uygulamaya kayıt olduğunuz mail adresinize bir indirme bağlantısı yollanacak. Bağlantıyı indirip içerisine girdiğiniz zaman geçmiş mesajlarınızı buradan rahatlıkla bulabileceksiniz.

Facebook, Messenger Silinen mesajları geri getirme 2019 işlemi bu kadar basit ve kolaydır.


etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Messenger Silinen Mesajları Geri Getirme İşlemi