Messenger Spam Mesajları Nerede? 2020

Messenger Spam Mesajları Nerede? 2020

Messenger Spam Mesajları Nerede? Messenger Filtrelenen Spam Mesajları Nedir? Messenger Mesaj İstekleri Nasıl Açılır? Facebook Messenger uygulaması Facebook kullanıcıları’nın hayatına dahil olalı baya bir zaman geçti. Facebook son sön dönemde bir güncelleme getirdi. Bu güncelleme sayesinde artık mesaj istekleri bölümü bulunuyor. Bu yüzden paragrafından başında da belirttiğimiz Messenger Spam Mesajları Nerede? Sorusu çok soruluyor. Editör ekimiz bu soruyu sizler için araştırdı. Hadi hep birlikte cevaplara bakalım.

Messenger Spam Mesajları Nerede?

Güncelleme ile bu biraz değişti. Öncelikle bu konu ile ilgili ilk tavsiyem hem Facebook uygulamanızı hem de Facebook Messenger uygulamanızı en son sürümlere güncelleyiniz. Sonrasında ise Facebook Messenger’a  girdiğiniz zaman sağ alt tarafta bulunan menü butonuna tıkladıktan sonra karşınıza “Mesaj İstekleri” bölümü gelecektir. “ Mesaj İstekleri “ bölümüne tıklayarak Spam olarak adlandırılan mesajları görebilirsiniz.

Messenger Spam Mesajları Nerede?
Messenger Spam Mesajları Nerede?

Messenger Filtrelenen Spam Mesajları Nedir?

Messenger Filtrelenen Spam Mesajları genelde arkadaşınız olmayan kişiler tarafından ya da reklam amacı ile size gönderilmiş mesajların bulunduğu bir alandır. Spam mesajlar mantığı günlük olarak yazıştığınız değil yeni tanışıp sosyal medya hesabınıza daha eklemediğiniz kişiler veya işletmeler tarafından reklam içeren mesajları kapsar.

Messenger Mesaj İstekleri Nasıl Açılır? 

Messenger Mesaj İstekleri Nasıl Açılır?
Messenger Mesaj İstekleri Nasıl Açılır?

Facebook Messenger’a girdiğiniz an sağ alt tarafta bulunan menü butonuna tıklayıp bekleyiniz. Sonrasında karşınıza “Mesaj İstekleri” bölümü gelecektir. “ Mesaj İstekleri “ bölümüne tıklayarak Spam diye isimlendirilen mesajları görebilirsiniz.

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.