Messenger’dan Çıkış Nasıl Yapılır? (2020)

Messenger’dan Çıkış Nasıl Yapılır? (2020)

Messenger’dan Çıkış Nasıl Yapılır? Bildiğiniz üzere Messenger uygulaması siz kapatsanız dahi arka planda hep açık kalır ve biri size mesaj yazarsa direkt ana ekranınızda baloncuk olarak çıkar. Bu aslında birçok insan’ın istemeyeceği ve hatta sinirini bozacak bir özelliktir. İnsanlar bu özellikten rahatsız olduğu için Messenger’dan Çıkış Nasıl Yapılır? Sorusunu dillendirmeye başladırlar. Bu konuyu araştırdık ve sizlere hazır hale getirdik.

Messenger’dan Çıkış Nasıl Yapılır?

Messenger’dan Çıkış Nasıl Yapılır?
Messenger’dan Çıkış Nasıl Yapılır?

Messenger’dan Çıkış Nasıl Yapılır? Sorsu o kadar çok soruldu ki bizde iki farklı mobil işletim sistemi için ayrı ayrı cevaplayalım dedik. Her işletim sistemi için nasıl seçeneklerimiz olduğunu alt başlıklarımızda görebileceksiniz. Şimdi sizlere biraz cevap vermeye başlayalım.

Android

Android işletim sisteminde iseniz hiç uygulamaya girip uğraşmanıza gerek yoktur. Telefonunuz içerisindeki ayarlara giriniz. Oradan uygulamalar kısmına girdikten sonra Messenger uygulamasını bulup tıklayınız. Sonrasında karşınıza iki tane buton çıkmalı size tavsiyem ikisine de tıklamanız. Bu butonlarda “ verileri temizle “ ve “ önbelleği temizle “ yazıları yazmalıdır. İkisine de tıkladıktan sonra Messenger tarafından ana ekranınızda çıkartılan bir buton daha göremeyeceksiniz.

İOS

İOS işletim sisteminde öncelikle Facebook Messenger uygulamasına girmeniz gerekir. Uygulamaya girdikten sonra ayarlar kısmına giriniz. Devamında güvenlik ve giriş yazan bölüme giriniz. Karşınıza çıkan ekranda kendi telefonunuzu seçip çıkış yap deyiniz. Sonrasında uygulamadan çıkınız ve arka planda çalışan uygulamalar arasından temizleyiniz. Bu sayede artık ana ekranınızda yuvarlak mesaj bildirimi gözükmez.

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.