e
sv

Metin2 Bakım Saatleri (2020)

2013 Okunma — 03 Ocak 2020 18:25
Metin2 Bakım Saatleri (2021)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Metin2 Bakım Saatleri ve Günleri ile ilgili 2020 yılına ait takvim çizelgesi içerisinde kaç saat sürüyor? gibi çoğu sorunuz yanıt buluyor. Daha detaylı bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz.

Metin2 oyuncuları oyunda yapılan değişiklikler, güncellemeler dahil olmak üzere her bir ayrıntısı ile yakından ilgilenip akıllarına kazıyorlar. Bir oyunun oyuncularını kendisine böyle tutkulu bağlayabilmesi çok büyük bir başarı. Her yıl değişiklik gösterebilen Metin2 Bakım Saatleri ile ilgili 2020 yılında yapılan değişiklikleri sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda bakım günleri ile ilgili bilgisi olmayanlara’da gerekli bilgiler sunulacak.

Yapılan bu bakım çalışmaları ile oyuna gelecek yenilikler veya düzenlemeler güncelleme ile birlikte getirtilir. Oyunun kusursuz çalışmasını sağlayacak her bir ayrıntı gözden geçirilip oyun tekrar açılır. Metin2 oyuncularını her hafta kısa’da olsa bir süre oyundan koparan bu bakım saatleri hakkında özel bir içerik hazırladık. Hem yeni oyuncuları hemde aktif oynayan oyuncuları bilgilendirmek amacıyla hazırlandı.

Metin2 Bakım Saatleri

Metin2 Bakım Saatleri 2020 yılında tekrar küçük bir düzenleme getirilerek paylaşıldı. Bu habere göre haftalık bakım saatleri 11:30 saatlerinde başlıyor, 13:30 saatlerinde bitiyor.

Metin2 Bakım Saatleri ile ilgili sormak istediğiniz her soruya cevap verebiliriz. Sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli.

Metin 2 Bakım Günleri

Metin2 Bakım Günleri haftalık bir rutin haline geldi. Yapılan her yeniliği ve düzenlemeleri belirtilen bu bakım gününde oyuna eklendiğini bilmeyen oyuncu yoktur.

Metin 2 Bakım Günü; Çarşamba olarak hala sabit duruyor. Fakat ilerleyen günlerde bu takvim ve bakım günü değişebilir.

Metin2 Bakım Kaç Saat Sürüyor?

Metin2 Bakım Kaç Saat Sürüyor? diye soranlara yukarıda cevabı verdik fakat yinede tam soruyu cevaplayalım. Metin 2 Bakımları Çarşamba günleri ortalama 2 Saat sürmektedir.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • asd
  4 sene önce

  aga sabahtan beri onarumda saat 8 olcak

  yorum beğen
 • muhammet
  4 sene önce

  ben isim değişikliği talebinde bulundum oyunda nesne marketten isim değişikliği satın aldım ep ile ama 2 hafta geçti aradan isim değişmedi yalnızca bir karakter kullanıyorum zaten

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Metin2 Bakım Saatleri (2020)