Metin2 Sunucuya Bağlanırken Hata (2020)

Metin2 Sunucuya Bağlanırken Hata (2020)

Metin2 Sunucuya Bağlanırken Hata sorunu 2020 yılında farklı durumlarda oyuncuların başına sıklıkla gelmeye başlayan hata mesajını sizler için inceledik.

Metin2 oyuncularının oyuna girmeye çalışırken karşılaştıkları Sunucuya Bağlanırken Hata uyarısı ile yaşadıkları sorundan dolayı oyuna giriş yapamıyorlar.

Metin2 seven takipçilerimiz bu hatanın nedenini ve çözüm yollarını araştırmamız için bize çok mesaj atmaya başladılar. Bizde bu sorunu araştırdık ve uzun süredir ara sıra bu hatanın tekrarladığını gördük. Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde diğer tüm kaynakları araştırarak önemli bilgileri bir araya getirdik.

Daha önce Metin2 Sunucuya Bağlanırken Hata Oluştu başlığıyla açtığımız içerikte bu konuyu anlatmaya çalışmıştık fakat bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir içerik oluşturmak istedik.

Metin2 Sunucuya Bağlanırken Hata ile karşılaşan oyuncuların 2020 yılındaki meraklarını giderecek ve onları bilgilendirecek her ayrıntıyı aşağıda bulabilirsiniz.

Metin2 Sunucuya Bağlanırken Hata

Metin2 Sunucuya Bağlanırken Hata
Metin2 Sunucuya Bağlanırken Hata

Metin2 Sunucuya Bağlanırken Hata, 2020 yılında oyuncuların sık karşılaştıkları hataların başında geliyor. Geçmişe baktığımız zaman aslında bu hatanın uzun bir süredir tekrar ettiğini görüyoruz.

Bunun bir çok sebebi olabilir fakat Metin2 oyununda görüldüğü için daha net bir araştırma yaparak bu sorunu detaylıca araştıra bildik. Böylelikle Metin2 sunucuya bağlanırken hata alan oyuncular bu konuyla ilgili soru işaretlerini cevaplayacağız.

Neden Olur?

Metin2 Sunucuya bağlanırken hata bazı sebeplerden dolayı ortaya çıkabiliyor. Bu hatanın sebep olacağı sorunları aşağıda maddeler halinde yazdık.

 • Sunucu bakımı
 • Sunucu çökmesi
 • Sunucu yoğunluğu
 • Sunucuların kapalı olması
 • Güncelleme
 • İnternet olmaması
 • İnternet kopuklukları
 • İnternet ağının az çekmesi

Çözümü

Metin2 Sunucuya bağlanırken hata çözümü, aslında sizin yapabileceğiniz bir sebebe dayanmadığı için elinizden bir şey gelmeyecektir. Sunucular’dan kaynaklandığı için çözümü oyunun yetkililerinin yapması gerekiyor.

Metin2 Sunucuya bağlanırken hata alan oyuncular İnternet kontrolü yaparak bir sorun olup olmadığını test edebilirler ve oyunun güncelliğini kontrol etmeleri gerekiyor. Eğer bunlarda bir sorun gözükmüyorsa hata sunuculardan kaynaklandığı için Metin2 ekibi sorunu en kısa sürede çözecektir.

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. StatesMan dedi ki:

  2 gundur aynı şey metin 2 ye tekrar başlıyayım dedım ama baglantı hatası tum serverları denıyorum ama olmuyor kısa surede cozumu olsun yani.

 2. Denfu dedi ki:

  Sabırla bekliyoruz hala

 3. ahmet dedi ki:

  ne oluyor la metin 2 ye bende yeniden başlayım dedim sunucuya bağlanırken hata diyo

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Hata için çözüm yöntemlerini yukarıda anlattık, işinize yaramadıysa aldığınız hatayı tam olarak açıklarsanız yeni yöntemler bulabiliriz.