Metro free. go PUBG Mobile Çark

 Metro free. go PUBG Mobile Çark
Okunuyor Metro free. go PUBG Mobile Çark

Metro free. go PUBG Mobile Çarkı hakkındaki araştırmalarımızı yaparak sizler için bir doğrulama hazırladık. Gerçekten de bedava uc gibi şeyler çalışıyor mu?, öğrenin. Metro free. go gibi siteler PUBG Mobile oyuncularının aklını çelmek için çok sayıda artmaya başladı. Amaçları oyuncular üzerinden haksız kazanç elde etmek. Metro free. go PUBG Mobile için TikTok gibi popüler sosyal medyalarda reklamlar yapıyorlar. İlgilerini çeken oyuncular da bu tarz sitelere ilgi gösteriyor.

Metro free. go PUBG Mobile – Çark ve Bedava UC

Metro free. go PUBG Mobile sitesine girmeye çalıştığınız zaman Google tarafından kırmızı arka planlı bir uyarıyla karşılaşıyoruz. Bu uyarıda Metro free. go sitesinin güvenli olmadığını söylüyor. Bu konuda çok haklılar çünkü bu tarz siteleri sizlere daha öncede deşifre etmiştik. Özellikle oluşturdukları tehditleri aşağıda detaylıca anlatıyoruz.

Metro free. go PUBG Mobile - Çark ve Bedava UC
Metro free. go PUBG Mobile – Çark ve Bedava UC

Site şuanda kapalı konumdadır. Yaptıkları illegal işin açığa çıkması sonrasında erişim engeliyle birlikte siteyi kapatma kararı almışlar. Metro free. go PUBG Mobile gibi siteler yabancı kaynaklar tarafından oluşturulan sitelerdir. Amaçları oyuncuları kandırmak ve üzerlerinden haksız kazanç elde etmek. Bu tarz sitelere kesinlikle bilgilerinizi paylaşmayın.

Daha önce araştırdığımız Metro free. go PUBG Mobile gibi sitelerde paylaşılan dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar tespit etmiştik. Başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Böyle illegal sitelerden uzak durarak güvenliğinizi sağlayın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın