MHRS Hata Veriyor (2022) Çözümü

 MHRS Hata Veriyor (2022) Çözümü
Okunuyor MHRS Hata Veriyor (2022) Çözümü

E Devlet üzerinden veya mobil uygulamadan MHRS Hata Veriyor sorunlarını inceledik. Nedenini anlattığımız gibi 2022 yılı için çözümü de anlattık. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ile aile hekimlerinden randevu almak isteyenler veya sistemin izin verdiği diğer özellikleri kullanacak olanlar çeşitli problemlerle karşılaşıyorlar. Özellikle 2022 yılında bir çok sorun görülmeye başlandı. Bunların en sık karşılaşılanı “MHRS Hata Veriyor” gibi görülüyor. Eğer sizde Merkezi Hekim Randevu Sistemine giriş yapmakta problem yaşıyorsanız bu rehber işinize yarayacaktır.

MHRS Hata Veriyor (2022)

Teknoloji hayatımızı kolaylaştırdığı gibi bazen yaşanan aksilikler yüzünden çok zorlaştırmaya başladığı da oluyor. MHRS yani Merkezi Hekim Randevu Sistemi ile aile hekimlerindeki kuyruk şeklinde oluşabilecek sıraların önüne geçilip daha hızlı ve daha fazla hizmet sunulmaya başlandı. Fakat bu seferde uygulama veya e devlet üzerinden MHRS Hata Veriyor sorunları artmaya başladı. Bu şikayetlerin sebebi olan hataları ve nedenlerini sizler için araştırdık.

MHRS ye Giremiyorum
MHRS Hata Veriyor

2022 yılı boyunca sistemle ilgili her sorunu araştırmaya devam edeceğiz. Neden giriş yapamadığınızla ilgili karşılaştığınız hatanın tamamını bizlere söylerseniz sizler için daha iyi bir çözüm bulabiliriz. Bir sorunu çözebilmek için öncelikle hatanın sebebini anlamamız gerekiyor.

Neden?

MHRS Hata Veriyor neden? soruları en çok sorulan sorular arasında yer almaktadır. Uygulama veya E Devlet üzerinden yaşanabilecek farklı problemlerde giriş sorununun yaşanmasına sebep olabilir. Yani sizin bu uygulamaya giriş yapamamanızı sağlayacak sizden veya karşı taraftan yüzlerce etken bulunmaktadır. Bunun en doğrusunu bulabilmek için alınan hatalara ve uygulamanın durumuna bakmamız gerekiyor.

Sistem Hatası Yüzünden MHRS ye Giremiyorum

MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi)’ne giriş yapmaya çalışan kullanıcılar Sistem Hatası ile karşılaşıp uygulamaya giremiyorlar. Bu hata sonrasında her ne kadar kullanıcı adı ve şifrenizi doğru girseniz dahi hiç bir şekilde giriş sağlayamazsınız. Bunun nedeni tamamen uygulamadan kaynaklanmaktadır. Bu konuda yapabileceğiniz bir şey bulunmuyor.

Sistem Hatası Yüzünden MHRS ye Giremiyorum
Sistem Hatası Yüzünden MHRS ye Giremiyorum

Eğer hatayla karşılaşıyorsanız farklı bir cihazla da denemeye çalışabilirsiniz. Fakat genellikle sistem hatası herkeste görülen bir hatadır. Bunun için sadece sorunun giderilmesini beklemeniz gerekiyor.

T.C. veya Şifre Yanlış (Eşleşmedi) Hatası MHRS ye Giremiyorum Sorunlarını Yaratıyor

MHRS uygulamasına giriş yaparken T.C. ve Şifre girdiğiniz zaman eşleşmedi hatası giremiyorum problemlerinin asıl kaynaklarındandır. Aslında girdiğiniz Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranız ve koyduğunuz şifre doğru olmasına rağmen bu hatalarla karşılaşabilirsiniz.

T.C. veya Şifre Yanlış (Eşleşmedi) Hatası MHRS ye Giremiyorum Sorunlarını Yaratıyor
T.C. veya Şifre Yanlış (Eşleşmedi) Hatası MHRS ye Giremiyorum Sorunlarını Yaratıyor

Yine de her ikisinin de doğru olduğundan emin olun. Eğer doğru olmasına rağmen MHRS ye giremiyorum sorununuz varsa bunun nedeni uygulamadan kaynaklıdır. Yapabileceğiniz bir şey bulunmuyor. Tek yapmanız gereken bir süre bekleyerek sorunun çözülmesi. Sonrasında işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Şifre Değiştiremiyorum

MHRS girişi sırasında yaşanan bu sorunlar sistemsel bir hata olduğundan dolayı sizin şifre değiştirme özelliğini de kullanmanız kısıtlanıyor. Yalnızca sizin değil binlerce kullanıcının karşılaştığı bir problemdir. Bu yüzden dolayı beklemek tek çare oluyor. Eğer aceleniz varsa bir başka cihazdan giriş yapmayı deneyebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın