MHRS Kaydol – Merkezi Hekim Randevu Sistemi

MHRS Kaydol ile nasıl kayıt olup randevu alabileceğinizi anlatıyoruz. 2021 yılı boyunca rehberimiz sizlere yol gösterecek ve tüm sorularınızı yanıtlayacak. Android işletim sistemli mobil akıllı cihazların uygulama mağazalarında popüler olan MHRS isimli uygulamayla ilgili kaydol bağlantıları çok fazla aranıyor. Merkezi Hekim Randevu Sistemi için geliştirilen mobil uygulama üzerinden randevu alarak mahalle yani aile doktorunuzla görüşebiliyorsunuz. Bunun için öncelikle MHRS Kaydol aracılığıyla üye girişi yapmalı ve sonrasında aile hekiminizin müsait olduğu zamanlarda randevu almalısınız. Tüm detayları ve sizlerin en çok sordukları soruların cevaplarını aktarıyoruz.

MHRS Kaydol

MHRS Kaydol için uygulama mağazasından resmi uygulamayı indirebilir veya İnternet sitesi üzerinden randevu alabilmek için kayıt olabilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayın ve gösterdiğimiz adımları izleyin. Bu sayede uygulamaya nasıl kayıt olabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız. Kaydol işlemini tamamladıktan sonra MHRS üzerinden randevu alabilirsiniz.

MHRS Kaydol
MHRS Kaydol

MHRS Nasıl Kayıt Olunur?;

Reklam Alanı

MHRS Kaydol butonuna tıkladıktan sonra açılan resmi sitede “Üye Ol” yazısına tıklayın. T.C Kimlik Numaranız, Adınız, Soyadınız, Cinsiyetiniz ve Doğum Tarihinizi girdikten sonra Üyelik politikasını kabul ediyorum seçeneğini seçerek “İleri” yazısına tıklayın. Gerekli doğrulamaları yaparak MHRS Kaydol adımlarını tamamlamış olacaksınız. Sistem üzerinden üye girişinizi yapıp aile hekiminizden randevu alabilir veya diğer özellikleri kullanabilirsiniz.

MHRS Kaydol ve Giriş Yap

Yukarıda anlattığımız MHRS Kaydol işlemlerini uyguladıktan sonra aşağıdaki adımları uygulayarak giriş yapabilirsiniz. Yaşadığınız problem veya karşılaştığınız hataları bize bildirin. 2021 yılı boyunca içeriğimizi güncel tutarak sürekli olarak yeni ve doğru bilgileri sizlere aktaracağız.

MHRS Kaydolup Giriş Nasıl Yapılır?;

Reklam Alanı
  • MHRS Uygulaması veya İnternet sitesine girin,
  • Randevu Al Butonuna basın,
  • Açılan sayfada T.C Kimlik Numaranızı ve Parolanızı girip “Giriş” yazısına tıklayın.

Yukarıdaki basit 3 adımı uygulayarak MHRS Girişi sağlayabilirsiniz.

9
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.