Mi Hesabı Silme Linki 2021

 Mi Hesabı Silme Linki 2021
Okunuyor Mi Hesabı Silme Linki 2021

Mi hesabı silme linki diye aratılan konuya 2021 yılı için bir çözüm getirmek istedik. Tam adı ile Xiaomi firmasının gerçekten böyle bir işlem için oluşturduğu bir linki bulunmaktadır. Biz editör ekibi olarak konu ile birazda araştırma yaptık. İsterseniz konuya ait ayrıntılara geçelim dostlarım.

Mi Hesabı Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Mi hesabı silme işlemini gerçekleştirmek için 2021 yılı boyunca Xiaomi firması bu işlem için gerekli bir link oluşturmuş. Linki alt başlıkta siz değerli okuyucularımıza vereceğimiz için bu başlıkta uygulamanız gereken gerekli adımları yazmak istedim. Size vereceğim link ile gittiğiniz sayfada hesabınızı kullanarak oturum açma işlemini gerçekleştiriniz.

Mi Hesabı Silme Linki
Mi Hesabı Silme Linki

Hesabınız ile girişi gerçekleştirdikten sonra hesabınızı silme hakkında açılan kutucukta “Evet, Hesabımı Kalıcı Olarak Silmek istiyorum” yazar. Sonrasında onay kutusunu işaretleyin ve HESABI SİL düğmesine tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mi Hesabı Silme Linki (Kısayol)

Öncelikle sizlere bahsettiğim işlemleri adım adım uyguladığınızdan emin olunuz. Size gereken kısayol linki “ https://account.xiaomi.com/pass/del “ bu linktir. Bu işlem sonrasında herhangi bir sıkıntı yaşarsanız Xiaomi müşteri hizmetlerini arayabilir ve gerekli yardımı alabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın