Microsoft Flight Simulator Çıkış Tarihi Açıklandı

Microsoft Flight Simulator Çıkış Tarihi merak eden oyuncular için açıklandı. Uçmaya doyamayacağınız gerçeklikte’ki oyunu çok kısa süre sonra oynayacaksınız. Günümüzde simülasyon oyunlarının gerçekçi yapısından dolayı sevenleri çok fazla. Microsoft Flight Simulator oyunuyla ilgili paylaşılan görseller ve videolar’da oyunun nasıl bir gerçeklikte olacağını tüm oyun sevenlere göstermişti. Microsoft Game Studios, tarafından geliştirilen Microsoft Flight Simulator Çıkış Tarihi ve oyun hakkındaki diğer bilgilere aşağıdan erişebilirsiniz.

Microsoft Flight Simulator oyununun Bilgisayar yani PC sürümünün çıkış tarihi açıklanmıştır. Diğer konsol cihazları için çıkış tarihi henüz açıklanmamıştır.

Microsoft Flight Simulator 2020 PC İndir

Reklam Alanı

Microsoft Flight Simulator Çıkış Tarihi

Microsoft Flight Simulator Çıkış Tarihi, oyunu oynamayı bekleyen oyuncuları sevindirecek yakın bir tarih olarak belirlenmiştir. 1982 yılında çıkan ilk versiyonundan sonra 2014 yılındaki Flight Simulator X: Steam Edition oyunu oldukça ses getirmeyi başarmıştı. 2020 yılında geliştirdikleri Microsoft Flight Simulator oyunuyla hedeflerini büyüten Microsoft Game Studios oyunu sürekli geliştirmeye devam edecek.

Microsoft Flight Simulator Çıkış Tarihi
Microsoft Flight Simulator Çıkış Tarihi

Microsoft Flight Simulator içerisindeki 1,6 milyardan fazla bina, 2,1 milyardan fazla ağaç, yol, dağ, nehir ve gerçek zamanlı hava durumu ile çok devasa bir oyun evreni yaratılmış. Gerçek dünyaya yakın olan oyunda yalnızca uçakları uçurmuyor aynı zamanda çevremizin’de canlılığı ile gerçekçi bir deneyim yaşıyoruz.

Microsoft Flight Simulator bilgisayar platformlarına çıkış tarihi, 18 Ağustos 2020 olarak belirlenmiştir.

Reklam Alanı

Microsoft Flight Simulator Nedir?

Yeni nesil Microsoft Flight Simulator’da hafif uçaklardan geniş gövdeli jetlere kadar en ayrıntılı ve gerçek uçakları uçurun. Dinamik ve yaşayan bir dünyada gece uçuşlarında, gerçek zamanlı atmosfer simülasyonuna sahip canlı hava durumunda zorluklara karşı uçuş yeteneklerinizi test edin. Dünyada istediğiniz bir yere kendi uçuş rotanızı oluşturun. Dünya parmaklarınızın ucunda.

Microsoft Flight Simulator Nedir?
Microsoft Flight Simulator Nedir?

HDR: HDR işlevi, desteklenen oyunlar ve TV’ler ile kullanılabilir.

Dünyayı Keşfedin:

2 milyondan fazla şehrin, 1,5 milyar binanın, gerçek dağların, yolların, ağaçların, nehirlerin, hayvanların, trafiğin ve daha fazlasının bulunduğu şaşırtıcı derecede detaylı dünyada gezinin.

Kanatlanın:

Hafif uçaklardan ticari jetlere kadar çok çeşitliliğe sahip uçaklarla, etkileşimli ve vurgulu araç rehberi ve kontrol listeleriyle seviyenize göre ölçeklenen deneyim sayesinde pilotluk yeteneklerinizi güçlendirin.

Yeteneklerinizi Test Edin:

Doğru rüzgar hızı ve yönü, sıcaklık, nem, yağmur ve şimşek dahil olmak üzere gerçek zamanlı canlı hava durumuyla gece veya gündüz uçun.

Kaynak: xBox

Microsoft Flight Simulator Sistem Gereksinimleri

Microsoft Flight Simulator Çıkış Tarihi ve oyun hakkındaki detayları yukarı’da açıkladık. Aşağıda oyunu oynayabilmenizi sağlayacak sistem gereksinimleri bilgilerini paylaşıyoruz.

Microsoft Flight Simulator Sistem Gereksinimleri
Microsoft Flight Simulator Sistem Gereksinimleri

Minimum

  • İşletim sistemi: Windows 10
  • İşlemci: AMD Ryzen 3100 veya Intel i5-4460
  • Ekran kartı: AMD Radeon RX 570 veya NVIDIA GTX 770
  • RAM: 8 GB
  • Boş Alan: 150 GB

Önerilen

  • İşletim sistemi: Windows 10
  • İşlemci: AMD Ryzen 1500X veya Intel i5-8400
  • Ekran Kartı: AMD RX 590 veya NVIDIA GTX 970
  • RAM: 16 GB
  • Boş Alan: 150 GB

Microsoft Flight Simulator Kaç GB?

Microsoft Flight Simulator Kaç GB? sorusu günümüz oyun sevenlerin en merak ettikleri soruların başında geliyor. Artık video oyunlarının gelişmesiyle birlikte kapladıkları yerlerde büyümeye başladı. Bundan dolayı 1 oyun yüklerken 1 oyun silmek eskide kaldı. Artık yeni nesil 1 oyunu yüklerken 2 belki’de 3 oyun silmek zorunda kalabiliyoruz.

Microsoft Flight Simulator oyununu Bilgisayarınıza yükleyebilmeniz için 150 GB boş alan gerekmektedir.

Microsoft Flight Simulator Çıkış Tarihi ile ilgili bilgiler güncellendikçe buradan aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalarak yeni bilgileri öğrenebilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları’da yorum olarak yazabilirsiniz.

4
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.