Midjourney Discord Server Linki (Sunucu Kanalı)

 Midjourney Discord Server Linki (Sunucu Kanalı)
Okunuyor Midjourney Discord Server Linki (Sunucu Kanalı)

Midjourney Discord Server Linki (Sunucu Kanalı) fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen Discord Sunucusu her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Midjourney Discord Server Linki (Sunucu Kanalı) çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Midjourney Discord Server Linki (Sunucu Kanalı) 2022

Midjourney Discord Server Linki (Sunucu Kanalı) paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Midjourney Discord Server Linki (Sunucu Kanalı)” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Pqueen Discord Sunucusu
Midjourney Discord Server Linki (Sunucu Kanalı)

Aşağıdaki yorum alanına Midjourney Discord Server Linki (Sunucu Kanalı) bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının Discord da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. Discord Sunucusu ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Midjourney Discord Server Linki (Sunucu Kanalı) hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Discord Midjourney Nedir?

Midjourney bir araştırma laboratuvarıdır ve laboratuvarın OpenAI’nin DALL- E’sine benzer şekilde metinsel açıklamalardan görüntüler oluşturan yapay zeka programının adıdır. Araç şu anda açık betada . Program, İngiliz dergisi The Economist tarafından Haziran 2022’deki bir sayının ön kapağını oluşturmak için kullanıldı. İtalya’nın önde gelen gazetesi “Corriere della sera”, yazar Vanni Santoni tarafından Midjourney ile birlikte yaratılan bir çizgi romanı yayınladı. Ağustos 2022.

Midjourney ekibi, Leap Motion’ın kurucularından David Holz tarafından yönetiliyor .

DALL-E (ya da DALL·E), 5 Ocak 2021’de OpenAI tarafından piyasa sürülen, metinsel tanımlardan görüntü oluşturan bir yapay zeka programıdır.

Adını ünlü ressam Salvador Dali ve WALL-E adlı animasyon robottan almıştır. Program, doğal dil girdilerini (örneğin “beşgen şekilli yeşil deri çanta” veya “üzgün bir kapibaranın izometrik görünümü”) tanımlamak için GPT-3 modelinin 12 milyar parametreden oluşan sürümünü kullanır ve dil girdisine karşılık gelen görüntüyü oluşturur. Gerçekçi nesnelerin (“mavi çilek resimli vitray bir pencere”) ve gerçekte var olmayan nesnelerin (“kirpi dokusuna sahip bir küp”) görüntülerini oluşturabilir.

DALL-E OpenAI tarafından 5 Ocak 2021’de piyasaya sürüldü. Nisan 2022’de OpenAI, çıktıdaki görselde basit değişiklikler yapılmasına olanak sağlayan düzenleyiciyle birlikte metin açıklamalarından daha gerçekçi görüntüler üretebileceğini iddia ederek DALL-E 2’yi duyurdu. Duyuru itibarıyla, yazılımın hala yapım aşamasında olduğu ve erişimin önceden seçilmiş beta kullanıcıları ile sınırlı olduğu açıklandı. Modelin, hiçbir insanın yapmayacağı hatalar da dahil olmak üzere hala ciddi hatalar yapabildiği belirtildi. DALL-E 2, “metin açıklamasından orijinal, gerçekçi görüntüler ve sanat oluşturabilen, kavramları, nitelikleri ve stilleri birleştirebilen” bir model olarak tanımlandı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın