Miguel Crespo İnstagram Hesabı (Fenerbahçe)

 Miguel Crespo İnstagram Hesabı (Fenerbahçe)
Okunuyor Miguel Crespo İnstagram Hesabı (Fenerbahçe)

Miguel Crespo İnstagram Hesabı araştırması yapanlar Fenerbahçe’nin yeni yıldız oyuncunun resmi sosyal medya hesaplarını araştırıyorlar. Bizde sizler için gerçek hesabına ait profil bilgilerini ve kullanıcı adını buradan duyuruyoruz. Türkiye’deki bir futbol kulübüne bir futbolcunun transfer edileceği duyulunca insanlar hemen onunla ilgili araştırmalara başlıyorlar. E tabi ki birisi hakkında bilgi edinmek istediğimiz zaman artık haber siteleri cazip gelmiyor. Şişirilmiş ve gereksiz yüzlerce yazı arasından onu tanımamızı sağlayacak bir kaç cümleyi bulmak için uzun uzun dolaşıyoruz. Fakat artık birisi hakkında araştırma yaparken bize her türlü bilgiyi fazlasıyla sunana sosyal medya platformları daha cazip gelmektedir. Miguel Crespo İnstagram hesabıyla ilgili araştırmaların bu kadar fazla yapılmasının sebebi de bundan kaynaklanıyor. Kendisi tarafından bizzat paylaşılan fotoğraflar, açıklamalar ve hikayeler onun nasıl bir kişiliği olduğunu anlamamıza yetecek düzeyde. Aynı zamanda taraftarlar bir de futbolcuyu motive etmek için övgü ve hoşgeldin mesajları da göndermek istiyorlar.

Miguel Crespo İnstagram Hesabı

Miguel Crespo İnstagram Hesabı araştırması yaptığınız zaman arama motorundan veya uygulama içerisinden resmi hesabını hemen bulamıyoruz. Bu durum da sosyal medya platformlarının insanlara kendi isimleri haricinde de kullanıcı adı koyabilmelerine izin vermesinden kaynaklanıyor. Herkes kendi ismiyle hesap oluşturmak zorunda değil tabi ki. Fakat bir futbolcuysanız ve Fenerbahçe gibi bir takıma geliyorsanız o sosyal medya hesabınızı iyi bir düzenlemeniz gerekiyor. Sebep her ne olursa olsun, ister tanımak isteyin, isterseniz de hoş geldin deyin öncelikle onun resmi hesabına ulaşmanız gerekmektedir. Aşağıda paylaştığımız sosyal medya platformuna ait bağlantılar doğrudan hesabına götürecek.

Miguel Crespo İnstagram Hesabı
Miguel Crespo İnstagram Hesabı

Tam adı Miguel Crespo da Silva olan futbolcu 11 Eylül 1996 tarihinde Fransa’nın Lyon kentinde dünyaya geldi. Luciano de Sousa, Porto, Artur Rego, AD Barrselas ve Feirense altyapılarında forma giyen 24 yaşındaki orta saha oyuncusu, Merelinense ve Braga B takımlarında forma giydikten sonra 2019 yılında Estoril Praia takımına transfer oldu. Şimdi Fenerbahçe transferinin ardından ülkemizde Miguel Crespo İnstagram hesabı en çok araştırılan sosyal medya hesaplarının başında gelir hale geldi.

Asıl mevkisi merkez orta saha olan 1.83 boyundaki futbolcu, 10 numara ve orta sahanın solunda da oynabiliyor. Bu sezon çıktığı 5 maçta 2 gol ve 1 asistlik bir performans sergileyen Miguel Crespo’nun güncel piyasa değeri ise 600 bin Euro.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın