e
sv

Minecraft 1.9.0.3 İnceleme

1592 Okunma — 15 Ekim 2019 20:23
Minecraft 1.9.0.3 İnceleme
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft 1.9.0.3 versiyonu hakkında inceleme yazısı ve oyun hakkında en çok aranan güncel APK sürümlerini burada bulabileceksiniz. Minecraft 1.9.0.3 versiyonu ile oyuna gelenler, yapılan değişiklikler ve Android telefonlarınıza nasıl kuracağınızı anlatacağız.

Minecraft Pocket Edition adı ile uygulama mağazalarında belli bir ücret karşılığında satın alınarak oynanabiliyor fakat bir çok İnternet sitesi oyunun 1.9.0.3 versiyonunun APK sürümlerini geliştirerek hiç bir para yatırmadan bedava bir şekilde oynamanızı sağlıyor. Oyun ilk çıktığı zamanlarda gerçek sürümüne göre bir çok eksiği bulunuyordu fakat günümüzdeki güncel versiyonları ile tüm bunları giderip yepyeni geliştirmeler yapmayı başardı.

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu bulunan Minecraft mobil sürümü Pocket Edition en güncel ve çok sevilen sürümü 1.9.0.3 Android ve İOS işletim sistemli cihazlarda oynanabilir hale getirildi. Oyun ilk çıktığı zamanlarda küçük küçük başarılar elde etmeye başlamıştı günümüze bu tarzı ve grafikleri ile milyonlarca aktif kullanıcısı olacağını kimse tahmin edemezdi.

Oyun şuanda Google Play Store üzerinden 24,99 TL değerinde satılıyor her yılın belli zamanlarında büyük indirimlere girdiğini bilip o zamanlar kollayarak satın alabilirsiniz. Oyunun size sunduğu sonsuz bir dünyada keşfedilmeyi bekleyen binlerce farklı mekan ve yapı bulunuyor. Kendinize bir krallık yaratabilir veya bir köy evi yapabilirsiniz, yani oyunun size sunduğu sonsuz imkanlarla hayaliniz olan dünyayı siz tasarlayın.

Minecraft mobil versiyonuna para vermek istemeyen oyuncular en çok sevilen 1.9.0.3 versiyonunu APK olarak indirip istedikleri gibi sınırsız eğlencenin kapısını aralayabilirler.

Yazı Başlıkları:

Minecraft 1.9.0.3

Minecraft 1.9.0.3 sürümünü incelememizin en büyük sebepleri arasında en çok beğenilen yeniliklerin ve tasarımların yer alması yatıyor. Zaten oyuna para vermek istemeyen oyuncularında en çok indirmeyi tercih ettiği APK versiyonu bu oluyor.

Oyun her ne kadar pahalı gibi görünse’de başka insanlarla oynayabilmek ve gelen her güncellemeyi takip edebilmek adına 25 TL gibi bir tutar yatırıp oyunu satın almak oldukça makul sayılabilir. Minecraft 1.9.0.3 versiyonu her ne kadar güzel ve iyi olsa’da oyuna gelen yeni güncellemeler ile çok farklı yenilikleri ve iyileştirmeleri kaçırıyorsunuz.

YouTube video
Minecraft 1.9.0.3

Oyunun market kısmında satın alabileceğiniz hazır yapılar ve farklı eşya tasarımları bu tür APK sürümleri içerisinde ne yazık’ki bulunmuyor. Minecraft Pocket Edition 1.9.0.3 sürümündeki değişiklikleri ve farklılıkları anlamanız adına aşağıya bir video bırakacağız.

APK

Minecraft 1.9.0.3 versiyonuna ait APK dosyaları bir çok sitede rahatlıkla bulup indirebileceğiniz tarzda yaygın bir şekilde bulunuyor. Fakat en güncel sürümlerden yararlanmak ve oyunu daha kaliteli bir şekilde oynamak adına güvenli siteleri tercih etmenizi tavsiye ediyorum. Minecraft 1.9.0.3 versiyonuna ait APK dosyaları içerisine gizlenen virüsler ile kişisel bilgileriniz tehlikeye girebilir.

Minecraft 1.9.0.3 APK
Minecraft 1.9.0.3 APK

Minecraft, APK veya 1.9.0.3 versiyonlarını indirdiğini sanarak virüslü uygulamalar indirmeyin. Telefonunuzdan silseniz bile yazılımınız aracılığıyla kişisel bilgilerinizi tehlikeye sokabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Minecraft 1.9.0.3 İnceleme